טיפול בהתקרחות ונשירת שיער

» » טיפול בהתקרחות ונשירת שיער

טיפול בהתקרחות ונשירת שיערככל שאנו מתבגרים אנו נוטים שיער לוזר. בסופו של דבר אנחנו רוצים שלנו לשיער לצמוח מהר ככל האפשר. אז אין פלא אלפים, מיליונים של השיער ולצמיחה מחודשת מוצרים הם מקבל השיק בשוק שלנו מיקוד האנשים האלה.

הדו ח אומר כי מדי שנה כמה מיליוני אנשים מתקרבים לרופא לקבל קסום לצמיחה מחודשת שיער. אבל האמת העצובה היא רוב של מוצרים כימיים, תרופות טבעיות לא עובד גם על מטפלים במצב על נשירת שיער, לצמיחה מחודשת.

עדיף להשתמש במוצרים טבעיים כדי להפסיק את נפילת השיער יותר כדי ללכת על טיפולים סלון יקר, כי לא יכולים לעזור את הבעיה.

נסה את העצות הבאות קלה בבית ולראות כמה יעיל הן בהפחתת נשירת שיער!

1. טיפולים בשמן חם: לקחת כל טבעי שמן-זית, קוקוס, שמן קנולה –, מחממים אותו כך שהוא חמים אך לא חם מדי. לעסות בעדינות לתוך הקרקפת שלך. לשים על כובע מקלחת, תשאיר את זה על שעה ולאחר מכן שמפו לשיער שלך.

2. מיצים טבעיים: אפשר לשפשף את הקרקפת עם מיץ השום, מיץ בצל או ג'ינג'ר מיץ. תשאיר את זה על לילה, לרחוץ אותו ביסודיות בבוקר.

3. לקבל עיסוי ראש: עיסוי הקרקפת שלך עבור כמה דקות מדי יום יעזור להמריץ את מחזור הדם. טוב במחזור הקרקפת שומר את זקיקי השיער פעיל. מחזור הדם עשוי להשתפר באמצעות עיסוי באמצעות כמה טיפות של שמן אתרי לבנדר או ביי בשמן שקדים או שומשום הבסיס.

4. נוגדי חמצון: החל תה ירוק חם (שתי שקיות מבושל בתוך כוס אחת של מים) על הקרקפת שלך, לעזוב את תערובת זו על במשך שעה, ואז לשטוף. תה ירוק מכיל נוגדי חמצון למנוע נשירת שיער להגביר את צמיחת השיער.

5. לתרגל מדיטציה: תאמינו או לא, רוב הפעמים, שורש על אובדן שיער הוא לחץ ומתח. מדיטציה יכול לסייע בהפחתת כי ושחזור איזון הורמונלי.

 לחץ כאן כדי לקנות Groei360 מהאתר הרשמי
כדלקמן הם חלק טבעי שיער האגדי אובדן טיפולים אשר פועלות היטב למניעת נשירת שיער.

 • כדי לשמור על השיער שלך בריאה עליך לבצע קיצוץ קבוע פעם כל חודשיים.  מדי לחות השיער שלך עם מזגנים אמינים להימנע מייבשי שיער, מעדיפים את האוויר ייבוש לשיער שלך.
 • כמה טיפות של שמן שקדים כל יום לשיער שלך מקדם לצמיחה מחודשת של שיער. זהו אחד של טיפולי נשירת שיער הטוב ביותר במחיר סביר.
 • אם אתם חווים אובדן שיער זה אולי בגלל חוסר של המוגלובין. כאשר יש לך רמה הנכון של המוגלובין בגוף שלך היא מספקת הקרקפת שלך כמות מספקת של חמצן. זו הפעולה הטובה ביותר של טיפול נשירת שיער חיוני לקידום שלך לצמיחה מחודשת של שיער. כדי להגדיל את המוגלובין שאתה צריך לצרוך ויטמין B מזונות עשירים כמו חזה עוף, בננות, צלי בשר, חומוס שעועית, תפוחי אדמה, ירך חזיר.
 • לנסות עיסוי הקרקפת שלך עם חלב קוקוס להשאיר אותו במשך 30 דקות, לשטוף עם מים פושרים. אתה צריך לעשות את זה שלוש פעמים בשבוע עד שתמצא נשירת שיער מופחתת, לצמיחה מחודשת בריא.
 • תערובת של שמן אבוקדו עם שמן קוקוס מעניק את השיער שלך דחיפה הטבעית. לערבב שמנים אלו, מורחים אותו על השורשים אשר תספק לצמיחה מחודשת של שיער יעיל.
 • מרתיחים את פרחי היביסקוס עם שמן קוקוס. עיסוי הקרקפת שלך, לשטוף קלות. אחרי זה אתה יכול רק סגנון השיער שלך כרגיל.
 • לקחת 2 כפיות של reetha, עמלה ו- shikakai. מערבבים היטב עם הביצה. החל הדבקה זו על הקרקפת שלך, עיסוי זה על הקרקפת שלך. להשאיר אותו for30 יבש מינימלית יש לשטוף, לרחוץ עם שמפו עדין.  יש לחזור שלוש פעמים בשבוע זה כדי להשיג תוצאות טובות יותר. מדובר באחד העתיק ביותר טיפול בהתקרחות ונשירת שיער כמהלך בהודו.
 • אתה יכול לנסות שימוש דקלון ראיתי שלך טיפול בהתקרחות ונשירת שיער. זהו אחד המרכיבים העיקריים שאפשר לראות מוצרים רבים של טיפולי נשירת שיער. זה גם מקדם לצמיחה מחודשת של שיער טבעי.
 • אם שמעת של סרפד צורב, אתה יכול גם להשתמש זה בטיפול נשירת השיער הטבעי שלך. הוא שימש במשך שנים כל תרופות מסורתיות עבור לצמיחה מחודשת של השיער.
 • ג'ינסנג זה עשב הסינית על-ידי הגברת מחזור הדם היא לסייע את עור הקרקפת התחדשות העור. אז אם אתה רוצה לצמוח השיער שלך שצריך לתת לנסות כדי לשפשף זה מבלי להיכשל.
 • גוטו קולה וטורמריק קולה הוא אחר עשבים סיניים, אשר מסייע לצמיחה מחודשת של השיער. אתה יכול לקבל את זה עשב בחנות האוכל המקומי שלך.
 • כאשר אתה שותה Fo-ti בצורה של תה זה יהיה להפחית נשירת שיער, מעודד את צמיחת השיער.
 • צריכת ויטמין A בכמות הרצויה יכול לעזור לחיזוק צמיחת השיער שלך. אבל כאשר צריכת ויטמין A שלך חורג 100,000 IU כל יום שהוא יגרום נשירת שיער. מקורות טבעיים של ויטמין A הם גזר, מנגו, כתום או בטטה.
 לחץ כאן כדי לקנות Groei360 מהאתר הרשמי
בעקבות אלה טיפול בהתקרחות ונשירת שיער טבעי יעזור לך לקבל שיער בריא שנשאר יותר וחזק יותר.

טיפול בהתקרחות ונשירת שיער