תזונה פטל קטון

» » תזונה פטל קטון

תזונה פטל קטוןד ר. עוז אומר שלוקח 90 קילו של פטל טרי כדי להתאים מנה אחת של קטונים פטל.

בשבוע שעבר ד ר. עוז עוררה ויכוח על-ידי המאשרת פטל קטון כמו נס מבער שמנים כדי לסייע עם ירידה במשקל. הרזיה מומחה ליסה לין הופיע כמו אורח כדי לדון כיצד פטל קטונים סייע לה לקוחות לרזות. ד ר. עוז מאויר עוד כמה תוספת תזונה עבד על-ידי הצבת בלוני אוויר אמור לייצג לתאי שומן חנקן נוזלי גורם בבלונים נמקים.

כפי שהשם מרמז, פטל קטון מתנה מורכבות בפטל אדום, ברשימה של משרד החקלאות של המרכיבים מזוהים בדרך כלל כבטוחים. זה נותן הפולים ארומה שלהם, אך קיים באופן טבעי רמות נמוכות מאוד.

כאמור על הצג ד ר עוז, זה ייקח 90 קילוגרמים של פירות יער טריים כדי לקבל את כמות שוות ערך קטון כי הוא נמצא בצורת תוסף. מה לא הזכיר ההצגה היא כי עקב המחסור טבעי זה, קטון פטל למצוא תוספי מזון הוא בדרך כלל מסונתז באופן תעשייתי.

לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון מהאתר הרשמי
עם זאת, המחקר מאחורי הטענות קטונים פטל לעזור עם ירידה במשקל הוא דלים. היו שני מחקרים קטנים מציג עכברי מעבדה נוטים פחות במשקל בעת הוספת קטונים פטל לתזונה שלהם. עם זאת, היו לא מבוקר פלסבו מחקרים של בני אדם.

קטונים פטל להשפיע על חילוף החומרים באמצעות שני מנגנונים על ידי הגדלת הרמות של שני הורמונים, norepinerphrine אדיפונקטין. הגברת נוראדרנלין את גורמת הטמפרטורה של הגוף לעלות, גורם לגוף לשרוף יותר שומנים. קטונים פטל גם להגדיל את רמות אדיפונקטין, שהוא הורמון המסייע עם הורדת רמות הגלוקוז.

תזונה פטל קטון

פחות במחזור גלוקוז, פחות סביר הוא יומר למקור האנרגיה האצורה כמו גליקוגן. אדיפונקטין נמצא לעתים קרובות לפחות אצל אנשים שמנים, ייתכן תפקיד אפשרי לשחק תנגודת לאינסולין וסוכרת.

לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון מהאתר הרשמי
במילים אחרות, פטל קטון הוא ממריץ, כמו כל כך הרבה במשקל אחרים תוספי תזונה. אף-על-פי חוות ד ר עוז תיאר פטל קטון יש צורך ללא תופעות לוואי, זה עשוי להגביר את קצב הלב, להשפיע על לחץ הדם. כמו כן, ד ר חאן ואזהרות של תופעות לוואי של פטל קטון אשר יכול להשפיע על בלוטת התריס. תופעות לוואי נפוצות אחרות של ממריצים כוללות וקשיי שינה ועצבנות.

בנוסף, ד ר חאן אומר כי תוספת אינטראקציה עם מספר תרופות שונות, לא הייתי ממליץ על תוספת לכל אדם עם סוכרת, לחץ דם גבוה, אסטמה או מי הוא לוקח תרופות נוגדות דיכאון. היא עולה כי מישהו עם מצב רפואי חמור להתייעץ עם רופא לפני נטילת קטונים פטל.

תזונה פטל קטון

בסוף ואז הקטע, ד ר. עוז להוסיף אזהרה כי תוספת צריך להיות משולב עם תזונה נבונה ופעילות גופנית קבועה, אשר נשמע דרכים רבות כמו רחוקה נס הציג. יש כאן גם אין כל אזכור של מה זמן הוא בטוח להמשיך לקחת תוספת זו.

הייתי חושב כי מוצרים אלה יהיה רק יעיל לתקופה קצרה של זמן, בסופו של דבר צריך להיות הופסק. אם הירידה במשקל מושגת משקל תחזוקה נדרש תזונה בריאה ופעילות גופנית.

לחץ כאן כדי לקנות פטל קטון מהאתר הרשמי