Skutki Uboczne Zielonej Kawy

» » Skutki Uboczne Zielonej Kawy

Prawda o suplementach ekstrakt z zielonej kawy Bean

Skutki Uboczne Zielonej KawyJeśli jesteś jednym z milionów Amerykanów, stara się schudnąć, może próbowałeś dziesiątki utrata masy ciała uzupełnia wszystkie twierdzą, że sprawi, że bez wysiłku cienkie i chude. Wiele z tych suplementów mają szkodliwe skutki uboczne i kilka zostałeś wyrzucony z półki.

Wyszukiwanie jest na naturalny i bezpieczny suplement odchudzania. To może wydawać się zbyt piękne mogło być prawdziwe, ale ostatnie badania wykazała obiecujące dowody, że ekstrakt czystego zielonej kawy może być diecie magic bullet czekali. W rzeczywistości Dr Oz zwrócił się do niego jako magiczne wagi utrata fasoli.

Gdzie czystej zielonej kawy Wyciąg pochodzi z?

Ekstrakt z zielonej kawy pochodzi z surowych zielonych ziaren kawy. Kwas chlorogenowy w surowych ziaren kawy wydaje się być związek odpowiedzialny za skutki utraty wagi. Niestety proces pieczenia niszczy Kwas chlorogenowy, dlatego nie mamy takie same skutki od naszych rano filiżankę Joe.

Kliknij tutaj, aby kupić Zielona kawa wyciąg z oficjalnej strony internetowej

Jak działa zielonej kawy do utraty wagi?

Mechanizmy nie są do końca poznany, ale ma dowodów, że ekstrakt może zmniejszyć wchłanianie cukru z pokarmy bogate w węglowodany jak chleb, makaron, ziemniaki i słodycze. Szczur badania potwierdziły, że istnieje pewien wpływ na metabolizm cukru.

Inne badania na zwierzętach doprowadziły naukowców uważa, że może być również wpływ na metabolizm tłuszczu. Oczywiście badania na ludziach są te, które naprawdę obchodzi, ale niestety nie było wiele.

Co zrobić, Kawa zielona wyodrębnić badania pokazują?

Kilka badań człowieka, które zostały przeprowadzone wyniki wydają się obiecujące. Krytyków mogą twierdzić, że wcześniejsze badania były wadliwe w projekt i dowodów nie jest wystarczająco silny, aby wniosek. Nowsze badania, jednak, który został opublikowany w dzienniku "cukrzyca, zespół metaboliczny i otyłości: cele i terapii," miał konstrukcję silniejszy i więcej zachęcające wyniki niż poprzednie badania.

Naukowcy odkryli, że wśród 16 nadwagą dorosłych, którzy wzięli zielonej kawy ekstrahować przez 12 tygodni, jakie było średnie odchudzania 18 funtów. Ponadto było 4% redukcji tkanki tłuszczowej.

Jak dużo zielonej kawy D trzeba wziąć?

Większość badań stosowane dawki 180-200 mg dziennie. Jednak nowsze badania stosowane większych dawek 700-1050 mg dziennie. Dr Lindsey Duncan, naturopatyczną lekarz i dietetyk sławna, zaleca przy 800 mg dwa razy dziennie pół godziny przed posiłkiem. Dr Duncan mówi szukać produktów czysty, bez dodatków lub spoiwa dla uzyskania najlepszych rezultatów.

Kliknij tutaj, aby kupić Zielona kawa wyciąg z oficjalnej strony internetowej

Są tam zielonej kawy skutki uboczne?

W żadnym z badań przeprowadzonych na ekstrakt z zielonej kawy do tej pory zostały zgłoszone żadne szkodliwe skutki uboczne. Jednak większość z tych badań było krótkotrwałe, tak długoterminowych skutków ubocznych pozostają nieznane.

Więc jaki jest wniosek?

Na rynku istnieje wiele produktów utrata masy ciała, ale większość z nich okazały się nieskuteczne lub skromne wyniki w najlepsze. Tych, które są skuteczne one często towarzyszą nieprzyjemne lub nawet niebezpieczne skutki uboczne. Istnieją leki, które działają poprzez zespół złego wchłaniania, które mają nieprzyjemny efekt biegunka.

I są tacy tej obietnicy ci spalić więcej kalorii, które faktycznie uszkodziæ twój metabolizm na dłuższą metę, lub gorzej jeszcze, aby spowodować komplikacje z sercem.

Czysty ekstrakt z zielonej kawy wydaje się mieć pewne możliwości jako uzupełnienie utrata masy ciała. I mimo, że nie ma doniesień o skutki uboczne, długoterminowe badania należy zrobić, aby ustalić jego bezpieczeństwa i określić, jeśli wyniki utrata wagi może być trwałe. Dieta i ćwiczenia fizyczne należy nadal podstawowym budulcem każdy program utraty wagi.

Ekstrakt z zielonej kawy może zostać wykorzystane do zwiększenia utraty wagi w tych już życia zdrowego stylu życia, który nie widać rezultatów, jakie oni są patrząc pod kątem. To ważne, aby omówić wszelkie suplementy lub leków z lekarzem, który może monitorować za potencjalnie szkodliwych skutków lub interakcji z innymi lekami.

Skutki Uboczne Zielonej Kawy

Kliknij tutaj, aby kupić Zielona kawa wyciąg z oficjalnej strony internetowej