Žalios Kavos šalutinis Poveikis

» » Žalios Kavos šalutinis Poveikis

Tiesa apie žalios kavos pupelių ekstraktas papildai

Žalios Kavos šalutinis PoveikisJei jūs esate vienas iš milijonų amerikiečių, bando prarasti svorio, galbūt bandėte dešimtys weight loss papildai visi teigia, kad jūs be vargo plonas ir liesos. Daugelis šių papildų žalingą šalutinį poveikį ir keli buvo uždrausta lentynos.

Paieška yra natūralus ir saugus svorio papildyti. Ji gali skamba per gerai kad būtų tiesa, tačiau naujausi tyrimai rodo, perspektyvus įrodymų, kad grynai žalios kavos ekstraktas gali būti stebuklinga dietos laukėme. Iš tiesų, Dr Oz nurodė jai kaip magija svorio netekimas pupelių.

Kur grynai žalios kavos ekstraktas atėjai?

Žalios kavos ekstraktas ateina iš žalios žalios kavos pupelės. Chlorogenic rūgštis, žalios kavos pupelių atrodo junginys atsakingas už savo svorio poveikis. Deja, skrudinimo procesas naikina chlorogenic rūgštimi, kuri yra, kodėl mes negalime gauti tokias pat pasekmes iš mūsų ryte puodelis Joe.

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė

Kaip veikia žalios kavos svorio netekimas?

Mechanizmai nėra visiškai suprantama, tačiau yra įrodymų, kad ekstraktas gali sumažinti cukraus absorbciją iš angliavandenių turtingą maistą, pavyzdžiui, duona, makaronai, bulves ir saldainių. Žiurkės tyrimai patvirtino, kad yra tam tikros įtakos cukraus apykaitą.

Kitų gyvūnų tyrimai paskatino mokslininkus manyti, kad taip pat gali būti įtaką riebalų metabolizmą. Žinoma žmonių tyrimai yra tie, kurie mums tikrai rūpi, bet deja ten buvo daug.

Ką daryti, kad Žaliosios kavos ekstraktas tyrimai rodo?

Keletas žmonių tyrimų, kurie buvo atliekami, rezultatai atrodo perspektyvus. Kritikai gali reikalauti, kad anksčiau atliktais turėjo trūkumų dizainas ir įrodymų, nėra pakankamai stiprūs, kad padaryti išvadą. Daugiau Neseniai atliktas tyrimas, tačiau, kuris buvo paskelbtas leidinyje "cukrinio diabeto, metabolinio sindromo ir nutukimo: tikslai ir terapijos," buvo stipresnis dizaino ir daugiau nei ankstesnių tyrimų rezultatai.

Mokslininkai nustatė, kad tarp 16 antsvorio suaugusiųjų, kurie buvo žalios kavos ekstraktas 12 savaites ten buvo vidutinio svorio 18 svarų. Be to, ten buvo 4 % sumažinti kūno riebalų.

Kiek žalia kava D reikia imtis?

Dauguma tyrimų naudojamos dozės 180-200 mg per dieną. Tačiau, Neseniai atliktas tyrimas naudojamas didesnės dozės 700-1050 mg per dieną. Dr. Kęstutis Duncan, celebrity dietologu, ir naturopathic gydytojas rekomenduoja 800 mg du kartus per dieną pusvalandį prieš valgį. Dr Duncan sako ieškoti gryniems gaminiams be papildomi komponentai ar lipikliai Norėdami gauti geriausius rezultatus.

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė

Ar yra žaliosios kavos šalutinis poveikis?

Jokių žalingų šalutinių poveikių buvo pranešta, bet tyrimai buvo atlikti dėl žalios kavos ekstraktas iki šiol. Tačiau dauguma šių tyrimų buvo trumpalaikis, todėl ilgalaikių šalutinių reiškinių lieka nežinomi.

Taigi, kas yra išvada?

Yra daug svorio produktų rinkoje, tačiau dauguma jų pasirodė neveiksmingos arba kuklus rezultatai geriausiu. Tie, kurie yra veiksmingi, jie yra dažnai lydi nemalonus ar net pavojinga šalutinis poveikis. Yra vaistai, kurie veikia per malabsorbcijos kurie akivaizdžiai nemalonus viduriavimas.

Ir yra tokių, kad pažadas, kad jums sudeginti daugiau kalorijų, kurie gali iš tikrųjų pažeisti jūsų metabolizmas ilgainiui, arba dar blogiau dar, sukelti komplikacijų su jūsų širdimi.

Grynas žalios kavos ekstraktas, atrodo, turi tam galimybes kaip svorio netekimas leidinio. Ir nors nebuvo jokių pranešimų apie šalutinį poveikį, ilgalaikiai tyrimai turėtų būti daroma siekiant nustatyti jo saugos ir nustatyti, jei svorio netekimas rezultatus bus galima išlaikyti. Dieta ir fiziniais pratimais vis dar turėtų būti pagrindiniai blokai bet svorio programos.

Žalios kavos ekstraktas gali būti naudojama skatinti svorio per tuos, kurie jau gyvena sveiką gyvenimo būdą, kurie nemato rezultatus jie ieško. Svarbu aptarti bet papildai ar vaistai su gydytojas, kuris gali stebėti dėl galimo kenksmingo poveikio arba sąveikos su kitais vaistais.

Žalios Kavos šalutinis Poveikis

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė