Zelená Káva Dieta

» » Zelená Káva Dieta

Zelená Káva DietaZelené kávové boby extrakt byl zmiňován Dr. Oz a dalších jako přirozený, zdravý a efektivní způsob, jak pomoci ztratit ty extra liber. Zelené kávy Bean Extract je nejčistší a nejsurovější formě coffee bean, což znamená, že je to nejsilnější pro kyselinu chlorogenová. Chlorogenová kyselina je klíčovou složkou, která studie ukazují pomáhá spalování cukrů, tuků a zpomaluje uvolnění cukru do krevního oběhu.

Proč ne jen pít kávu? Kávová zrna se praží na více než 400 stupňů Celsia se připravit na to, co máme rádi v našich pohárů. Tento proces změní barvu, aroma a nejdůležitější nutriční obsah, konkrétně kyselinu chlorogenová, hodnotné a silný, což je úbytek hmotnosti umožňuje.

Dobrou zprávou je, že si můžete vzít kapsle extrakt zelené kávy bean s vaší ranní šálek kávy pro nejlepší z obou světů.

Co je zelená kávová zrna a je to efektivní?

Velmi jednoduše řečeno, zelená kávová zrna jsou kávová zrna, která jsou čerstvé a ještě byl pražen; pražený vaříme v ranní kávu a právě proto je to hnědé, spíše než zelené. Raw Kávová zrna přirozeně obsahují sloučeninu zvanou kyselina chlorogenová, která je aktivní hubnutí sloučeniny v zelená kávová zrna. Pražení kávových zrn ničí Cholorgenic kyselinu.

Nedávné klinické studie a testy prokázaly, že konkrétní kombinace kyseliny Chologenic a kofein jsou účinné pro hubnutí. Jeden konkrétní studie sledovala 16 lidí (s index tělesné hmotnosti mezi 25 % až 30 %) a mezi 22 až 46 let. Účastníci studie byly sledovány 22 týdnů a účastníci diety a cvičení byly přísně sledovány v průběhu studie. Účastníci snědl v průměru 2400 kalorií denně a měl kalorie výdajů 400 kalorií, nikde poblíž úrovně nezbytné pro hubnutí.

Chcete-li koupit zelené kávy extrahovat z oficiální webové stránky

Jak funguje zelené kávové boby dieta?

Hubnutí – zelené kávové boby bylo Ukázat brání vstřebávání tuků a také stimulovat aktivaci metabolismu tuků v játrech, obě hlavní stoupenci snižování hmotnosti.

Chlorogenová kyselina nalezena v zelené kávové boby je přirozené fytochemických, který se nachází v široké škále rostlin, s velmi vysokou koncentrací v zelená kávová zrna. Bylo zjištěno, že inhibuje uvolňování glukózy do krve, zejména po jídle a zdá se, pomoci lidem zhubnout jako výsledek.

Zelená Káva Dieta

Chlorogenová kyselina může být také schopen vyvolat těla spalování tuků zvýšením tělesné teplo vyrobené, čímž podporuje termogenezi, přirozené spalování tuků na energii. Předpokládá se rovněž ke snížení tvorby nových tukových buněk kvůli jeho vynikající anti-oxidační účinky.

Chlorogenová kyselina se nejeví být absorbovány tenkého střeva a není ve skutečnosti zjištěné v plazmě po požití. Předpokládá se, že kyselina chlorogenová mohou vázat na určité sloučeniny a tudíž brání vstřebávání tuku v potravě. Výsledky jsou v souladu s lidskou a zvířecí studie a zelená kávová zrna jsou účinným nástrojem pro jakýkoliv plán snižování hmotnosti a může být zvlášť úspěšný při snižování hmotnosti v pre-obese dospělých.

Chcete-li koupit zelené kávy extrahovat z oficiální webové stránky

Kolik by si za den?

Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, měli byste vzít nejméně 800mg alespoň 30 minut před každým jídlem minimálně dvakrát denně. Protože zelená káva je jídlo a žádné škodlivé vedlejší účinky byly hlášeny ve studii, někteří odborníci na výživu doporučují užívat 2 kapsle před každým jídlem! Doporučujeme koupit nejčistší formu zelené kávové boby kapsle, které obsahují absolutně žádné přísady nebo plnidla –, proto doporučujeme čistý zdravotní 400mg přírodní zelené kávové boby kapsle.

Zelená Káva Dieta

Chcete-li koupit zelené kávy extrahovat z oficiální webové stránky

Jaké výhody poskytuje zelená kávová dieta?

Celkový zdravotní stav – mnoho polyfenoly fungují jako antioxidanty. Chlorogenová kyselina je polyfenolů, uvedené k neutralizaci několika tříd sloučeninám, než mohou poškodit DNA, a brání tak mutace výskytu a způsobí další nemoci.

Kardiovaskulární zdraví – vysoké hladiny homocysteinu koncentrace v krvi je ukazatelem rizika kardiovaskulárních onemocnění. Kyselina chlorogenová bylo prokázáno na podporu snížení celkové plazmatické hladiny homocysteinu u těch, kteří požití kyselinu chlorogenová během klinických zkoušek.

Kyselinu chlorogenová ukázal i pro léčbu hypertenze. Tím, že neutralizuje volné radikály a regeneraci vitaminu E, zelená kávová zrna bylo prokázáno inhibovat lipidů a snížení LDL, tím podpořit optimální kardiovaskulární zdraví.

Krevní tlak (systolický a diastolický) ukázala také výrazně snížit během klinických studií chlorogenová kyselina požití. Během klinických hodnocení nebyl žádný rozdíl v index tělesné hmotnosti a tepové frekvence mezi testovací skupiny, ani nebyly zjištěny žádné zjevné vedlejší účinky. Také inhibuje oxidaci lipoproteinu (LDL), nebo špatný cholesterol, který může poškodit tepny a urychlení aterosklerózy. Omezení tohoto procesu je myšlenka pomoci předcházet kardiovaskulárním onemocněním.

Zdravé hladiny cukru v krvi – kyselina chlorogenová se vychvaluje jako podporuje zdravou hladinu cukru v krvi. Počet obyvatel studií identifikovat chlorogenová kyselina uživatele jsou podstatně méně pravděpodobné, že získat cukrovky typu 2. Další výzkumy naznačují důvod jako kyselina chlorogenová ovlivnění metabolismu glukózy. Glukóza je uložen v játrech v polysacharid zvané glykogen, což je dlouhým rozvětveným řetězcem molekul glukózy nerozpustné. V procesu známém jako glykogenolýzy enzymu glukóza-6fosfatázy uvolní volné glukózy do krevního oběhu, kde to koluje na různých orgánů. Pokud je inhibován glykogenolýzy, tělo získává energii z tukových buněk. Tím se sníží hladina glukózy v krvi, pomáhá snížit příznaky. Také snižuje počet tukových zásob vede k hubnutí.

Kombinované výhody hubnutí, kardiovaskulární zdraví, zdravé hladiny cukru v krvi a celkové prevence nemocí z důvodu vysoké hladiny antioxidantů v zelená kávová zrna pracují synergicky podporovat zdravější, šťastnější a živější vás!

Chcete-li koupit zelené kávy extrahovat z oficiální webové stránky