Zelené Kávy Vedlejší účinky

» » Zelené Kávy Vedlejší účinky

Pravda o zelené kávové boby extrakt doplňků

Zelené Kávy Vedlejší účinkyPokud jste jedním z milionů Američanů se snaží zhubnout, jste možná vyzkoušeli desítky Hubnutí doplňky všechny tvrdí, že se vám bez námahy tenký a hubený. Mnoho z těchto doplňků mají škodlivé vedlejší účinky a některé byly zakázány od poličky.

Vyhledávání je na přírodní a bezpečný doplněk hubnutí. To může znít příliš dobré, aby to byla pravda, ale nedávný výzkum ukázal slibné důkazy, že čistě zelené kávového extraktu může být všelékem dieters čekali. Ve skutečnosti Dr. Oz se odkazovali na to jako kouzlo váhu ztráta fazole.

Kde čistě zelené kávy extrahovat pocházejí z?

Extrakt zelené kávy pochází ze surového zelené kávové boby. Kyselinu chlorogenová v surové kávy bean se zdá být látka zodpovědná za jeho účinky. Bohužel proces pražení ničí kyselinu chlorogenová, což je důvod, proč nemáme stejné účinky od naší ranní šálek Joe.

Chcete-li koupit zelené kávy extrahovat z oficiální webové stránky

Jak funguje zelené kávy pro hubnutí?

Mechanismy nejsou zcela znám, ale existuje důkaz, že extrakt může snížit vstřebávání cukru z potraviny bohaté na sacharidy jako chléb, těstoviny, brambory a sladkosti. Potkan studie potvrdily, že existuje nějaký vliv na metabolismus cukru.

Další studie na zvířatech vedly Výzkumníci věří, že může být také vliv na metabolismus tuků. Studie u lidí jsou samozřejmě ty, které nám opravdu záleží, ale bohužel tam nebylo mnoho.

Zelená káva extrakt studie ukazují co?

Zdá se, že pár lidí studií, které byly provedeny, slibné výsledky. Kritici by tvrdit, že dřívější studie byly chybné v designu a důkazy není dost silná na to, aby závěr. Novější studie, nicméně, která byla publikována v časopise "Diabetes, metabolický syndrom a obezita: cíle a terapie," měl silnější konstrukce a další povzbudivé výsledky než předchozí studie.

Vědci zjistili, že mezi 16 obézní, kteří zelené kávy extrahovat pro 12 týdnů byl průměrný úbytek hmotnosti 18 liber. Kromě toho byla 4 % snížení tělesného tuku.

Kolik zelené kávy D budete muset vzít?

Většina studií používají dávky 180-200 mg denně. Novější studie však používá vyšší dávky 700-1050 mg / den. Dr. Lindsey Duncan, přírodně lékař a odborník na výživu celebrit, doporučuje 800 mg dvakrát denně půl hodiny před jídlem. Dr. Duncan říká, podívejte se na čisté výrobky bez přísad a pojiv pro dosažení nejlepších výsledků.

Chcete-li koupit zelené kávy extrahovat z oficiální webové stránky

Tam jsou zelené kávy vedlejší účinky?

Žádné škodlivé vedlejší účinky byly hlášeny některé ze studií na extrakt zelené kávy do data. Nicméně většina těchto studií byly krátkodobých, takže dlouhodobé vedlejší účinky zůstává neznámý.

Tak jaký je závěr?

Na trhu je mnoho úbytek hmotnosti výrobků, ale většina z nich ukázaly jako neúčinné nebo v nejlepším případě dát skromné výsledky. Z těch, které jsou účinné jsou často doplněny nepříjemný nebo dokonce nebezpečné vedlejší účinky. Existují léky, které fungují prostřednictvím malabsorpce, které mají nepříjemný efekt průjem.

A existují ty, které slibují budete spalovat více kalorií, které mohou poškodit váš metabolismus v dlouhodobém horizontu, nebo ještě hůře ještě, příčina komplikace se svým srdcem.

Zdá se, že čistý extrakt zelené kávy mají jistý potenciál jako doplněk ztráta hmotnosti. A přestože se neobjevily žádné zprávy o vedlejších účinků, dlouhodobé studie by mělo být provedeno stanovení jeho bezpečnost a zjistěte, jestli výsledky hubnutí lze udržet. Diety a cvičení by základní stavební kameny všech hubne.

Extrakt zelené kávy by mohly použít na podporu hubnutí v ty, kteří již žijí zdravého životního stylu, který není vidět výsledky, které hledáte. To je důležité diskutovat o jakékoliv doplňky nebo léky s lékařem, který může sledovat za případné škodlivé účinky a interakce s jinými léky.

Zelené Kávy Vedlejší účinky

Chcete-li koupit zelené kávy extrahovat z oficiální webové stránky