Купівля зелений кава

» » Купівля зелений кава

Купівля зелений каваПокупки зелений кава. Зелений кава продавець несе відповідальність за класифікації кавових зерен до відправки кава для покупця.  Після того, як градуйовані, "Відмінна" і "Спеціальності" зелений Кава в зернах може ще є проблеми, які не обов'язково обліковуються на каву класифікації.

Ці кави “ дефектів ” менш серйозні, але шкоди потенціал кава.  Ви можете сказати багато чого про умови для обробки каву, дивлячись на вигляд зелений кави.  Хоча суперкомп'ютери остаточного спосіб перевірити наявність проблем, хороший інструмент прогностичних є порівняти кави.

Зелений Кава в зернах виходити від всередині Ягода кави завод. Вони ще не смажені. Якщо вибрати і смажена ваші власні кавові боби, вам буде не тільки знайти себе прогресуюча вниз по дорозі до досконалим чашкою кави, але ви будете насолоджуватися подорожжю.

Натисніть тут, щоб купити, зелений кава витягти з офіційного сайту

Речі, які слід враховувати при купівлі кави:

1. Зелений кавових зерен повинна бути майже однакового розміру 17/18, 15/16, 13/14 і т. д, аналогічно формуватися, і мають схожі кольору.  Причина це пов'язано з як рівномірно кава буде печеня, які будуть впливати на зовнішній вигляд і смак з смаженого кави.  Менші кави буде смажений інакше, ніж більші квасоля, в результаті чого нерівномірно Кубок.  Uneven забарвлення підказки до висихання проблеми, у той час як нерівні фігур може вказувати, змішування сортів.

2. Переконайтеся, що виробник відокремлює багато кави, географічну зону та кави Сортові.  Ці багато повинні видобуваються, оброблені-cupped окремо перед змішування з елеваторів.

3. Промивають кави Арабіка повинно бути навіть і яскравий.  Кава в зернах не повинні нерівномірно або нудно кольору.  Якщо вони роблять, вони, ймовірно, сушені або неправильно оброблено.  Кава обробки має важливе значення для спеціальності, зелений кава. Якщо тьмяний зелені боби кава, Кубок якість буде був втрачений.

4. Запит про каву, сушіння умов на каву нерухомості.  Якщо вони, схоже, вкладені значну кількість часу в забезпечення того, що вони є сушіння кава належним чином, якість кави взагалі покаже це в Кубку.  Неналежне сушіння на внутрішніх двориків або в механічних сушарки зазвичай характерна візуально.  Швидке сушіння в механічних сушарки результатів нудно або коричневий кави.  Кава в зернах, які строкаті (або Квакерс коли смажені) призвести під час кава сушені занадто швидко, дуже тонкий поширення на на внутрішніх двориків, або не так часто, як рекомендовано повертається.  Деякі люди рекомендувати сушіння кави в патіо спочатку до сухий шкіри, а потім перенести до механічних сушарки а потім принести кави на патіо для остаточного сушіння.  Вони вважають, що це допомагає поліпшити кольору.  Інші надіслати кави з сушарки кілька разів, під між сушіння сесій вони дозволяють кави, щоб відпочити в бункери так, що вміст вологи в квасолі може прийти до рівноваги.  Це важливо, оскільки зовнішній Кавомолки боби сухий швидше, ніж усередині квасолі.  Дізнатися про температур, що використовуються на на сушарки.  Це більш ніж 42 C' Якщо так що ви можете очікувати нудно або запечений Кубок, в результаті чого кави клас, який є менш бажаним.

Натисніть тут, щоб купити, зелений кава витягти з офіційного сайту

5. Для всіх кави дізнатися про обробку кави.  Переконайтеся, що вони обробляють кава нерухомості обробляє зелений Кава в зернах відразу ж після збирання врожаю.  В іншому випадку, ви гарантовано ферментірованного Кубок, оскільки кави починається бродіння відразу після збирання.  Запитати, як вони використовують бродіння резервуарів і чому "вони окремі з кави, які плавають у верхню частину танки під час бродіння ' після pulping, чи вони відокремлюють кави за густотою перш ніж вони додати їх до танків тільки кава маєтків, які присвятили значну кількість часу для підвищення якості кави буде знати, чому ці кроки є важливим і необхідним.  Якщо кава целюлози присутня в цистернах під час обробки, це може призвести до коричнево бархатистість на зелений кави.  Це також свідчить про збирання over стиглі вишні кава.

6. Натуральні (сухі) оброблені кави, часто покриті коричневий срібло шкіру, яка має при собі квасолі.  У Бразилії, вони називають це "Фокс bean", і це не вважається дефект.  Початківець класифікаторів може очікувати Бін до дефект, але якщо ви можете видалити частину срібло шкіру, потираючи на чорному сортування килимок, це не вважається дефект.  Кава Зелена (під стиглі) також має вкладені до неї срібло шкіру, але це не може бути вилучені шляхом просте тертя.  У промивають кави Фокс боби можуть вказувати кислий, фруктовий або Rio смак.  Це повинні бути підтверджені в Кубку і не візуально.

7. У кава-бобів є маленький рожевий шкіра, що покриває їх або всередині кейген з квасолі ' в деяких районах це серйозний дефект які більшість людей не вважають бути дефект.  Оскільки він не є частиною класифікації зелений кава, ці квасоля може бути прийнятий покупця як кава спеціальності.  Ці кави повинні відокремити і cupped щоб визначити, чи серйозний дефект.

8. Є в Кава в зернах білуваті або був загублений навколо по краях ймовірно, це результат недостатньо сушіння або зберігання у вологих умовах.  Кубок буде м'який і звичайні.  Ці білі позначки також спостерігається в кави, які не мають були сушені рівномірно.  Частини бобів, що білуватий сигнал має вологи вище, ніж в інших частинах квасолі.  Білуватий або знебарвлені кави, квасоля може також призвести до окислення, зв'яжіться з землі, або забруднення води.

9. Перш ніж ви купити зелений кавизапах їх. Бродіння і диму ушкодження можуть бути виявлені на даний момент, тоді як вони могли б бути більш тонкі, коли смажені.

10. Забрати зелений кави. Як вони відчувають, "Якщо вони відчувають, як скло і тендітної, вони були більш ніж сушені або сушать на занадто високі температури. Якщо вони є гнучкою, вони не повинні були сушені достатньо і повинна бути відхилена з зростання цвілі на даний момент є неминучим.

Натисніть тут, щоб купити, зелений кава витягти з офіційного сайту