לאבד אדם השד

» » לאבד אדם השד

לאבד אדם השדעם כל כך הרבה גברים מחפשים כעת מעודף משקל או השמנה, בפיתוח ערכה של האיש השד (או גינקומסטיה לתת התנאי שמה הנכון) קל ומדאיגה בימים אלה. למרבה הצער, להיפטר הנורא 'moobs' הוא הרבה יותר קשה, וזה בהחלט לא מדובר במקרה פשוט של דופק את החזה עם תרגילים ספציפיים.

נמס התופעה מכוערים דורשת דיאטה מכוון דק, ויותר חשוב, תכנית כושר הנכון. אבל אל ייאוש, עם מידה רבה של עבודה קשה יכול לגרש אדם השד טובים. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת.

מדוע יש גברים מקבל אדם השד?

אם אתה לעצמו על הגוף שלך, בפרט, הם נבוכים על מה שנקרא "האיש-השד שלך', אז לא להיות אתה בהחלט לא לבד, עם גישה נכונה, ייעוץ מומחה, שהם יהיו בקרוב לנחלת העבר.

גינקומסטיה הוא גורם רציני של מבוכה עבור גברים רבים. ישנן מספר סיבות, הנפוצים כמובן עודף משקל. עם זאת, אחרים כוללים חוסר איזון הורמונלי, תרופות, לקיחת סמים לא חוקיים.

לחץ כאן כדי לקנות Gynexin מהאתר הרשמי

כיצד ניתן לקבוע את הסיבה שלי?

עבור רוב מכם שם בחוץ, נושאת עודפי שומן הגוף הוא קרוב לוודאי הגורם של השד האיש שלך. וולש אומר: כדי להיות מסווג בריא, שומן הגוף שלך צריך להיות פחות מ- 22%, דבר מעל זה יתחיל לתרום האיש השד. עבור אחרים, עם זאת, ייתכן שיש בעיה חמורה יותר, כי יש לטפל.

Oestrogen הורמון נשי, לדוגמה, לפעמים הוא overproduced בתוך הגוף הגברי, גורם צמיחה באזור החזה דומה לזו של נקבות במהלך גיל ההתבגרות. רמות גבוהות של oestrogen יכול להיגרם על ידי עודף שומן, אבל זה יכול להיגרם גם על ידי תרופות שאתם לוקחים. אם אתה מעשן הרבה קנאביס, לפתע נבטו השדיים, זה יכול להיות הסיבה מדוע.

לאבד אדם השד

מהו הצעד הראשון כדי להיפטר מהם?

כמו בכל כושר או אובדן משקל המטרה, לאבד את moobs שלך הוא הכל אודות המחויבות ונכונות לאמץ אורח חיים בריא יותר מאשר כמה שבועות. וולש אומר: אם moobs נגרמו על-ידי בחירות מזון לקויה ופעילות גופנית מעט לאחר מכן, באופן תיאורטי, הם צריכים להיות קל להיפטר.

עם זאת, נדבקות תוכנית פעילות גופנית ואכילה בריא במשך מספר חודשים אולי להוכיח קשה לגברים רבים הזניחו את גופם במהלך השנים. כשמדובר זה, היא שאלה של כמה אתה רוצה לאבד את moobs. אם אתה רוצה את זה מספיק, יכול להתחייב לעשות את השינויים הדרושים, ואז אתה תמצא את תכנית דיאטה ופעילות גופנית הרבה יותר קל לדבוק.

לחץ כאן כדי לקנות Gynexin מהאתר הרשמי

מה צריך להיות הגישה שלי לממש?

להתאמן באופן קבוע הוא כמובן הולך להיות המפתח לשמירה על chested שטוח, אבל לשכוח עושה דבר מלבד תרגילי החזה. וולש אומר: אל תתפתה לחשוב שאתה יכול להפחית את האיש השד על ידי עושה המון press-ups או לוחץ בחזה-למרבה הצער הוא לא קל.

במקום זאת אני ממליץ על תוכנית פעילות גופנית שילוב פעילות גופנית קרדיווסקולרית, משקל הדרכה 3 - 5 פעמים בשבוע במשך לפחות 12 שבועות לקבוע אם משקלך הוא הבעיה. למדוד את החזה ההתחלה, כל כמה שבועות ואילך כדי לעקוב אחר ההתקדמות שלך. אם הגורם moobs שלך הוא המשקל שלך, לאחר מכן ייעודי 12 שבועות של פעילות גופנית צריכה להניב פירות, תדע כי אתה על המסלול הנכון. לשמור את זה קורה, זה יהיה moobs עוד!

האם תרגילים כלשהם טוב במיוחד?

את לוח הזמנים שלך בהאימון צריך להיות שילוב מיוזע של הכשרה לב וכלי דם גבוהה-טמפו, כמו מרווח אימון או וספינינג, מעורבב עם משקולות כדי לקדם את הצמיחה שרירים. כמובן יכלול בתי הספסל, העיתונות ups, תרגילים החזה אחרים, אבל אתה צריך לוודא שאת האימונים בחדר הכושר מטרות הגוף כולו.

בניית שרירי הגב שלך, לדוגמה, עזרה היציבה וזה מדהים ההבדל בעמידה ישר ניתן יהיה על אתה המראה את החזה. שרירי הידיים, הכתפיים, הבטן, בשילוב עם אחוז נמוך-הגוף בשל כל שריפת שומן אירובי שאתה כבר עושים, תסייע גם לתת לך פלג הכוללת שיהרוג עבור רוב הגברים.

לחץ כאן כדי לקנות Gynexin מהאתר הרשמי

מה צריך לעשות על הדיאטה שלי?

כדי להיפרד moobs שלך לנצח, פעילות גופנית סדירה, בדיוק כמו חשוב, בריא, תזונה מאוזנת צריך להיות משהו לדבוק בכל יום, ולא רק כאשר אתה מרגיש אשם או למטה על הגוף שלך. וולש אומר: דיאטה בריאה טוב הוא אולי יותר חשובים מאשר תרגיל כשמדובר שחזור כל חוסר איזון הורמונלי.

מזונות המסייעים להפחית את רמות oestrogen כוללים פירות יער, ענבים, מלונים, אננס, ברוקולי, כרוב, תירס, beens ירוק. עם זאת, אם moobs הם פשוט תוצאה של עודף אז הרבה פעילות גופנית בשילוב עם תזונה בריאה יפעל בצורה הטובה ביותר. ירידה דרסטית אלכוהול, סוכר, מזונות מעובדים מעודן ללכת דרך ארוכה, כמו הרצון לאכול יותר פירות טריים, ירקות, בשר רזה.

לאבד אדם השד

לחץ כאן כדי לקנות Gynexin מהאתר הרשמי

מה אם הוא לא בשל משקל שלי?

לגברים מסוימים זה יכול להיות פשוט מקרה של איבוד משקל עודף, השד האדם ייעלמו. אם זה לא המקרה עבורך, עם זאת, עדיין יש לך אפשרויות. וולש יש עצה זו: אם נתת תרגיל ללכת רצינית, זה לא עזר, לאחר מכן עליך לבקר GP שלך כדי לדון את האפשרות של איזון הורמונלי רמות גבוהות אולי של oestrogen. כדאי גם לדבר doc שלך אם יש לך לאחרונה טיפול תרופתי חדש מומלץ בסופו של דבר עם moobs.

כיצד אשמור החזה שלי אזור ללא moobs?

ברגע שלך המשטר תרגיל ו דיאט נקטה אפקט, חשוב כי לא להחליק בחזרה את אורח החיים הישן, אשר רק לבטל את כל העבודה הקשה שלך. וולש, אומר לחשוב על זה, כמו במקרה של "אם זה לא שבור, אין לתקן אותו". אם כבר לשנות את התזונה שלך והתחלתי תוכנית פעילות גופנית יש למסור תוצאות אמת, הוא אומר, ואז לשמור את זה קורה.

המפתח הוא לקבל כי זהו שינוי אורח חיים ולא תיקון לטווח קצר, במיוחד אם אתה לא רוצה להתעורר עם זוג נוסף של moobs שישה חודשים מהיום.

לחץ כאן כדי לקנות Gynexin מהאתר הרשמי