Erkek Meme Kaybetmek

» » Erkek Meme Kaybetmek

Erkek Meme KaybetmekŞimdi fazla kilolu veya obez arayan pek çok erkek ile erkek meme (veya koşul doğru adını vermek için Jinekomasti) geliştirme bugünlerde tehlikeli kolaydır. Ne yazık ki, korkunç 'moobs' kurtulmak çok daha zordur ve bu kesinlikle özel egzersizler ile göğüs vurma, basit bir durum değil.

Bu çirkin olayın erime away bir ince ayarlı diyet ve en önemlisi, doğru fitness programı gerektirir. Ama umutsuzluk yok, zor iş büyük bir ile erkek meme iyi ihrac edebilirler. Burada bilmeniz gereken bir şeydir.

Neden bazı erkekler erkek meme alabilirim?

Vücudunuz hakkında bilinçli ve özellikle de, sözde 'adam-meme hakkında' utandım sonra olmayın, kesinlikle yalnız değilsiniz ve doğru tutum ve uzman tavsiyesi ile onlar yakında geçmişte bir şey olmak gerekir.

Jinekomasti utanç birçok erkek için ciddi bir nedenidir. Neden, en yaygın tabii fazla kilolu olmak bir dizi vardır. Ancak, diğer hormonal dengesizlikler, ilaç ve yasadışı uyuşturucu alarak içerir.

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Neden benim nasıl belirleyebilirim?

Çoğu sizin için var, aşırı vücut yağ taşıyan büyük olasılıkla adam göğüs nedenidir. Walsh diyor: sağlıklı olarak sınıflandırılır için vücut yağ % 22'den az olmalı ve bu yukarıda şey adam meme için katkıda bulunmaya başlar. Başkaları için ancak, olabilir ele alınması gereken daha ciddi bir sorun.

Kadınlık hormonu östrojen gibi bazen erkek bünyesinde, ergenlik döneminde kadın için benzer göğüs bölgesinde büyüme neden overproduced. Östrojen düzeyleri tarafından aşırı yağ neden, ama aynı zamanda herhangi bir ilaç alıyor neden. Ve eğer çok esrar duman ve aniden göğüsler Filiz, bu neden neden olabilir.

Erkek Meme Kaybetmek

Bunlardan kurtulmak için ilk adım nedir?

Fitness veya kilo kaybı gol gibi bağlılık ve sadece birkaç hafta daha uzun süre sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemeye istekli hakkinda hersey sizin moobs kaybetmek olduğunu. Walsh diyor: moobs kötü yemek seçenekleri ve küçük fiziksel aktivite ile sonra teorik olarak, neden onlar kurtulmak için kolay olmalıdır.

Ancak, bir egzersiz programına yapıştırma ve sağlıklı beslenme için birkaç ay bedenlerini yıllardır ihmal etmiş birçok erkek için zor kanıtlamak olabilir. Ne zaman gelir, senin moobs kaybetmek istediğiniz ne kadar kötü bir sorudur. Eğer bu yeterli ve gerekli değişiklikleri yapmak için taahhüt istiyorsanız, o zaman diyet ve egzersiz programı çok sadık kolay bulacaksın.

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Ne zaman yaklaşım egzersiz olmalı?

Düzenli olarak çalışma dışarı belli ki Düz göğüslü kalmak için anahtar olabilir, ama göğüs egzersizleri ama hiçbir şey yaptığını unutmak için gidiyor. Walsh diyor: içine aldanmayın düşünme erkek meme press-ups veya göğüs Pres yaparak azaltabilir-ne yazık ki bu o kadar kolay değil.

Bunun yerine kardiyovasküler egzersiz birleştiren bir egzersiz programı tavsiye ve kurmak en az 12 hafta boyunca haftada 3 - 5 kere senin ağırlık eğitim ağırlık bir konudur. Başlangıç ve o andan itibaren ilerlemeyi izlemek için birkaç haftada göğüs ölçün. Senin moobs neden kilo ise, daha sonra özel bir egzersiz 12 hafta sonuçları verim ve size doğru yolda olduğunu bilecek. Bunu sürdürmek ve moobs daha fazla olacak!

Herhangi bir çalışmaları özellikle iyidir?

Egzersiz programınıza yüksek-tempo kardiyovasküler eğitimi, ara egzersiz gibi ter karışımı olmalıdır veya sınıflar, iplik ağırlıkları ile kas büyümesini teşvik için karışık. Bench pres, basın up ve diğer göğüs egzersizleri tabii yer alacak, ancak eğitim salonunda tüm vücudu hedefleyen emin olmalısınız.

Senin sırt kasları inşa, örneğin, sizin duruş ve dik duran fark şaşırtıcı yardımcı olacaktır üstünde senin sandık görünümünü konum. Tonda kol, omuz ve karın düşük-vücut oranı yapıyor, tüm yağ yakma kardiyo nedeniyle bir araya geldiğinde de size olan insanların çoğu için öldürür genel bir gövde verecektir.

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Benim diyet hakkında ne yapmalıyım?

Senin moobs sonsuza dek veda için düzenli egzersiz ve, sadece kadar önemlisi, sağlıklı, dengeli beslenme size uygun her gün, sadece suçlu hissediyorum ya da aşağı bir şey olmaya ihtiyacı vücut hakkında. Walsh diyor: iyi bir sağlıklı beslenme belki de daha fazla olan herhangi bir hormonal dengesizlikler geri yükleme için geldiğinde egzersiz daha önemlidir.

Östrojen seviyelerini azaltmaya yardımcı olacaktır yiyecek çilek, üzüm, kavun, ananas, brokoli, lahana, Mısır ve yeşil beens içerir. Moobs sadece bir sonucu varlık kilolu iseniz ancak, daha sonra sağlıklı bir beslenme ile birlikte egzersiz bol en iyi çalışır. Alkol, şeker ve rafine işlenmiş gıdalar bir ciddi azalma daha fazla taze meyve, sebze ve yağsız et yeme olacak gibi uzun bir yol gidecek.

Erkek Meme Kaybetmek

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Ne zaman ağırlığı nedeniyle değil mi?

Bazı erkekler için sadece aşırı kilo bir durumda olabilir ve erkek meme yok olacak. Bu sizin için durum değilse, ancak, daha sonra yine seçenekler var. Walsh vardır bu tavsiye: Eğer sen-si olmak ciddi gitmek egzersiz ve yardımcı değil sonra bir hormonal dengesizlik olasılığını ve belki de östrojen düzeyleri görüşmek üzere GP ziyaret etmeniz gerekir. Eğer son zamanlarda yeni ilaç reçete ve moobs ile sona erdi, doc için konuşma değer seviyededir.

Moobs-serbest bölge göğsüme kalmasını nasıl sağlayabilirim?

Bir kez senin egzersiz ve diyet rejim etkisi almıştır, hangi sadece tüm senin sert iş geri alır geri, eski yaşam tarzına, kayma yok önemlidir. Walsh olarak olgusu 'kırık değil, değil düzeltmek o' düşünün diyor. Diyet değiştirdiğiniz ve gerçek sonuçlar vermiştir bir egzersiz programı başladı eğer, diyor, sonra bunu sürdürmek.

Anahtar özellikle bundan altı ay moobs başka bir çift ile uyanmak istemiyorum Bunun kısa vadeli bir düzeltme yerine bir yaşam tarzı değişikliği olduğunu kabul etmektir.

Gynexin resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın