Kaotada Mees Rinnavähi

» » Kaotada Mees Rinnavähi

Kaotada Mees RinnavähiNii paljud mehed nüüd vaadates ülekaalulised või rasvunud, väljatöötamise eest mees rinnavähi (või günekomastia anda tingimus selle õige nimi) on murettekitavalt lihtne nendel päevadel. Kahjuks vabaneda kartsin "moobs" on palju keerulisem, ja see ei ole kindlasti lihtne kui raskepärane rinnus konkreetsete harjutustega.

Sulamine ära see inetu nähtus nõuab võimetele toitumine ja kõige olulisem, õige fitness programmi. Aga ärge heitke meelt, palju rasket tööd, saate pagendama hea mees rinnavähi. Siin on kõik, mida pead teadma.

Miks mõned mehed saavad mees rinnavähi?

Kui teil on iseteadev umbes keha ja eelkõige on piinlik umbes oma nn "mees-rindade", siis ära ole, oled kindlasti mitte üksi ja õige suhtumine ja asjatundlikku nõu, they peagi saada oma minevikku.

Günekomastia on tõsine põhjus paljude meeste piinlikkust. Seal on mitmeid põhjuseid, kõige tavalisem muidugi on ülekaalulised. Siiski, teised sisaldavad hormonaalse tasakaalu, ravimeid ja ebaseaduslik narkojoobes.

Vajuta siia, et osta Gynexin ametlikul kodulehel

Kuidas määratleda minu põhjus?

Enamik te seal, veavad üle keha rasva on kõige tõenäolisem põhjus teie mees rinnavähi. Walsh ütleb: liigitatakse terve, tuleb oma keha rasva alla 22% ja midagi üle see algab rindade mees panustada. Teiste jaoks, siiski, võib olla on veel tõsiseks probleemiks, mis vajab lahendamist.

Naissuguhormooni östrogeeni, näiteks on mõnikord overproduced meeste kehas, põhjustades kasvu sarnane naistel rinna piirkonnas ajal noorukieas. Kõrgenenud östrogeeni võib olla põhjustatud liigse rasva, kuid see võib olla põhjustatud ka mingeid ravimeid te võtate. Ja kui palju kanepit suitsetada ja äkki on rinnad kasvama läinud, see võib olla põhjus, miks.

Kaotada Mees Rinnavähi

Mis on esimene samm, et neist lahti saada?

Nagu fitness või kaalulangetamise eesmärki, kaotada oma moobs on kõike tahet ja valmisolekut võtta kauem kui paar nädalat tervislikumat elustiili. Walsh ütleb: kui ka moobs on põhjustanud vaeste toiduvalikut ja vähest füüsilist aktiivsust siis teooria, nad peaks olema lihtne lahti saada.

Siiski kasutada programmi kinni ja tervislikult toituma mitu kuud võib osutuda raskeks paljud mehed, kes on unarusse jätnud nende kehad aastate jooksul. Kui see taandub see, see on küsimus, kuidas halvasti sa tahad kaotada oma moobs. Kui sa tahad seda piisavalt ja saab pühenduda vajalike muudatuste tegemist, siis leiad dieedi ja füüsilise koormuse programmi palju lihtsam jääda.

Vajuta siia, et osta Gynexin ametlikul kodulehel

Milline peaks olema minu lähenemine teostada?

Töö teostatakse regulaarselt ilmselt läheb korter chested, kes viibib oluline, kuid unustada midagi, kuid rinnus harjutusi tehes. Walsh ütleb: Ärge laske end petta mõtlemine võib vähendada mees rindade teevad palju press-ups või rindkere pressid-kahjuks see ei ole nii lihtne.

Selle asemel soovitan kasutada programmi ühendades veresoonkonna kasutamise ja jõutreeninguga 3 - 5 korda nädalas vähemalt 12 nädalat kui teie kaal on küsimus. Rindkere alguses ja iga paari nädala, sealt edasi jälgida oma edusamme mõõta. Kui teie moobs põhjuseks oma kaalu, siis pühendatud 12 nädala treeningute peaks andma tulemusi ja te teate, et olete õigel teel. Hoidke see läheb ja it 'll moobs enam!

Kõik harjutused on eriti hea?

Oma eelproov ajakava peab olema kõrge tempo südame-veresoonkonna koolitus, nagu intervalli koolitust higine segu või ketramiseks klassidesse, segatud kaalu lihaste kasvu edendamiseks. Pink pressid, vajutage ups ja rindkere harjutusele on muidugi funktsioon, kuid peaksite veenduma jõusaali treeningu eesmärgid kogu keha.

Rajada oma seljalihaseid, näiteks oma asendi ja see on hämmastav püsti sirge erinevus abi saab on edasi sa oled välimust oma rinnale. Toonides relvade, õlad ja mao, koos madala-keha protsendi tõttu kõik te olete teinud, rasva põletamine südame aitab ka teile kogu kere, mida enamik mehi oleks tappa.

Vajuta siia, et osta Gynexin ametlikul kodulehel

Mida tuleb teha umbes minu toitumine?

Hüvasti oma moobs igavesti, regulaarse liikumise ja sama oluline tervisliku, tasakaalustatud toitumise peab muutuma midagi sa järgima iga päev, mitte ainult siis, kui te end süüdi või alla umbes keha. Walsh ütleb: hea tervislik toitumine on ehk veel olulisem kui harjutus, kui tegemist on mis tahes hormonaalse tasakaalu taastamiseks.

Toit, mis aitab vähendada östrogeeni taset hulka marjad, viinamarju, meloneid, ananassid, brokkoli, kapsas, mais ja roheline beens. Kuid, kui ka moobs on lihtsalt tingitud ülekaalulisus siis palju kasutada koos tervisliku toitumise töötab kõige paremini. Järsk langus alkoholi, suhkrut ja rafineeritud töödeldud toidud läheb pikk tee, nagu Söö rohkem värskeid puuvilju, köögivilju ja taine liha.

Kaotada Mees Rinnavähi

Vajuta siia, et osta Gynexin ametlikul kodulehel

Mida teha, kui see ei ole mu kaalu tõttu?

Mõned mehed lihtsalt on liigse kehakaalu puhul ning rindade mees kaob. Kui see ei ole nii, kuid, siis teil on veel võimalusi. Walsh on see soovitus: kui olete andnud kasutada tõsiselt minna ja see ei ole aidanud, siis te peaksite külastama oma GP arutada võimalust, hormonaalsed häired ja võib-olla kõrgenenud östrogeeni. Tasub ka DOC rääkides, kui olete hiljuti uue retseptiravimeid ja lõppes koos moobs.

Kuidas hoida mu rinnus moobs-vabas tsoonis

Kui teie kasutamise ja toitumine korda on jõustunud, on oluline, et ära libiseda tagasi oma vana elustiili, mis võtab ainult tagasi kõigile oma rasket tööd. Walsh ütleb, et mõtle kui juhul, "kui see on katki, ei paranda see". Kui te olete muutnud oma toitumist ja hakkas Harjutus programmist, mis on tarnitud tegelikke tulemusi, ta ütleb, siis Hoia see läheb.

Nad võti on nõus, et see on elustiili muutus, mitte lühiajalise kinnitada, eriti siis, kui te ei soovi ärgata koos teise paari moobs kuus kuud nüüd.

Vajuta siia, et osta Gynexin ametlikul kodulehel