Keton Malinowy żywienia

» » Keton Malinowy żywienia

Keton Malinowy żywieniaDr Oz mówi, że trwa 90 funtów świeżych malin odpowiada pojedynczej dawki Ketony Maliny.

W zeszłym tygodniu Dr Oz wywołała szeroką debatę przez poparcia keton malinowy jako cud spalacz tłuszczu do pomocy z utraty wagi. Ekspertów straty wagi Lisa Lynn pojawił się jako gość, aby omówić Ketony Maliny jak pomógł jej klientów schudnąć. Dr Oz dalej ilustruje, jak suplement diety pracował przez umieszczenie balonie przeznaczone do reprezentowania komórek tłuszczowych w ciekłym azocie, powodując numery pozycji, które wysychają.

Jak sama nazwa wskazuje, keton malinowy jest związek obecny w czerwonej maliny i jest na USDA listę składników, które są ogólnie uznawane za bezpieczny. To daje jagody ich zapach, ale jest naturalnie obecny w bardzo niskich poziomach.

Jak stwierdził Dr Oz show, zajęłoby 90 funtów świeżych jagód dostać równowartość keton, który znajduje się w postaci suplementu. Co show nie wspomniał jest, że ze względu na ten naturalny niedobór, keton malinowy w odżywkach jest zwykle syntetyzowane przemysłowo.

Kliknij tutaj, aby kupić keton malinowy z oficjalnej strony internetowej
Jednak badania za roszczenia, które Ketony Maliny pomagają w odchudzaniu jest skąpe. Było dwóch małych badań wykazujących, że myszy laboratoryjnych są mniej skłonni do przybierania na wadze podczas dodawania Ketony Maliny do ich diety. Jednak nie było żadnych kontrolowanych placebo badań ludzi.

Ketony Maliny wpływa na metabolizm poprzez dwa mechanizmy poprzez zwiększenie poziomu dwa hormony, norepinerphrine i adiponektyny. Zwiększenie noradrenaliny powoduje temperatura ciała wzrasta, co powoduje ciała spalić więcej tłuszczu. Ketony Maliny również zwiększyć poziom adiponektyny, która jest hormonem, który pomaga w obniżaniu poziomu glukozy.

Keton Malinowy żywienia

Mniej krążących glukozy, rzadziej zostanie on przekonwertowany do źródła energii, jak glikogenu. Adiponektyny znajduje się co najmniej często u osób otyłych i może być możliwe rolę do odegrania w insulinooporność i cukrzyca.

Kliknij tutaj, aby kupić keton malinowy z oficjalnej strony internetowej
Innymi słowy keton malinowy jest stymulantem, jak tylu innych utraty wagi suplementy. Chociaż Dr Oz Gości keton malinowy ma o żadnych skutków ubocznych, to może zwiększyć częstość akcji serca i wpływa na ciśnienie krwi. A także Dr Khan ostrzega skutków ubocznych keton malinowy, które może mieć wpływ na tarczycę. Inne częste działania niepożądane stymulantów obejmują trudności z zasypianiem i pobudzenie.

Dodatkowo Dr Khan mówi, że dodatek mogą wchodzić w interakcje z wielu różnych leków, a nie polecam dodatek nikomu z cukrzyca, wysokie ciśnienie krwi, astmy lub kto bierze leki przeciwdepresyjne. Ona sugeruje, że ktoś z poważnego stanu chorobowego skonsultować z lekarzem przed podjęciem Ketony Maliny.

Keton Malinowy żywienia

Następnie koniec odcinka Dr Oz dodać zastrzeżenie, że dodatek powinny być połączone z rozsądnej diety i regularnych ćwiczeń, które w wielu sposobów brzmi jak dalekie od cud wprowadzone. Istnieje również nie wspomnieć o ile jest to bezpieczne kontynuowanie przyjmowania tego suplementu.

Myślę, że tych produktów będzie skuteczne tylko na krótki okres czasu i ostatecznie musiał przerwać. Jeśli utrata masy ciała osiąga wagę utrzymania wymagałoby zdrowej diety i ćwiczeń.

Kliknij tutaj, aby kupić keton malinowy z oficjalnej strony internetowej