Nákup Zelené Kávy

» » Nákup Zelené Kávy

Nákup Zelené KávyNákup zelené kávy. Prodejce zelené kávy je zodpovědný za třídění kávová zrna před odesláním kávu kupujícímu.  Jakmile se stupněm, "Dost dobré" a "Speciální" zelená kávová zrna může ještě mít problémy, které nejsou nutně zaúčtovány v třídění kávy.

Tato káva “ vady ” jsou méně závažné, ale poškodit potenciál kávy.  Můžete říct hodně o podmínkách zpracování kávy při pohledu na výskyt zelené kávové boby.  I Baňkování je způsobem, jak zkontrolovat potíže, je dobré prognostické nástroje porovnat kávová zrna.

Zelené kávové boby pochází z uvnitř bobule kávovníku. Nejsou dosud pečené. Když vyberete a pečené vlastní kávová zrna, budete jen ocitnete pokračuje po silnici směrem k dokonalý šálek kávy, ale cesta se vám bude líbit.

Chcete-li koupit zelené kávy extrahovat z oficiální webové stránky

Co je třeba zvážit při nákupu kávy:

1. Zelené kávové boby by měla být téměř stejné velikosti 17/18, 15/16, 13/14 atd, podobně tvarované a mají podobnou barvu.  Důvodem pro to má co do činění s jak rovnoměrně káva bude pečeně, které budou mít vliv na vzhled a chuť pražené kávy.  Menší kávová zrna bude pečené jinak než větší fazole, což vede k nerovnoměrné mistrovství.  Nesymetrického barevné tipy k sušení problémy, zatímco nerovnoměrné obrazců může naznačovat míchání kultivarů.

2. Ujistěte se, že producent odděluje kávy partií zeměpisné oblasti a odrůdy kávy.  Pozemky by měly sklizeny, zpracovány a přiložil odděleně před smísením v silech.

3. Umyté kávy Arabica by měl být rovný a světlé.  Kávová zrna by neměly mít nerovnoměrné nebo nudné barvy.  Pokud ano, je pravděpodobné, že byly sušené nebo nesprávně zpracována.  Zpracování kávy je zásadní pro speciální zelené kávy. Pokud zelené kávové boby vybledlý, bude kvalita pohár vybledlé.

4. Dotaz na sušení podmínky na panství káva káva.  Pokud se zdá, že investovali značné množství času do zajištění, že jsou řádně sušení káva, kvalitní kávy se obecně show v poháru.  Nesprávné sušení na terasy nebo mechanická sušárny lze obvykle pozorovat vizuálně.  Rychlé sušení v mechanická sušárny má za následek matný nebo hnědé kávy.  Kávová zrna, která jsou strakaté (nebo Quakers když pražené) docházelo, když se káva je sušené příliš rychle a příliš osekání patia, nebo není otočen tak často, jak je doporučeno.  Někteří lidé doporučují sušení kávy na terasy nejprve na suchou pokožku a potom převést na mechanická sušárny a pak přinést kávu zpět na terasy pro konečné sušení.  Jsou přesvědčeni, že to pomáhá zlepšit barvu.  Jiní poslat kávová zrna sušičky několikrát, zatímco mezi sušení sezení umožňují kávy k odpočinku v silech, aby vlhkost Bean může přijít do rovnováhy.  Je to důležité, protože vnější coffee bean bude suché rychleji než vnitřní fazole.  Informujte se o teplotu na sušičky.  To je více než 42 C' Pokud tak můžete očekávat, že tupý nebo pečené pohár, výsledkem je káva třídy, která je méně než žádoucí.

Chcete-li koupit zelené kávy extrahovat z oficiální webové stránky

5. U kávy dotaz na zpracování kávy.  Ujistěte se, že zpracovávají káva panství je zpracování zelené kávové boby ihned po sklizni.  V opačném případě je zaručena šálek kysané od kávy začíná kvašení okamžitě po vyskladnění.  Zeptejte se, jak se používají kvasných kádí a proč ' se oddělí káv, které vznáší do horní části nádrže během kvašení ' po-dáním, se oddělují kávy podle hustoty dříve, než je přidávají do nádrže jen kávu panství, která se věnuje zlepšování kvality kávy značné množství času, bude vědět, proč tyto kroky jsou důležité a nezbytné.  Pokud během zpracování je přítomen v nádržích kávy buničiny, může vést k nahnědlý tónu na zelené kávové boby.  To je také orientační sklizně kávy přezrálých višní.

6. Přírodní (suché) zpracované kávy se často pokrytý hnědou silver skin, který se lepil na fazole.  V Brazílii tomu říkají "fox fazole" a není považováno za vadu.  Začínající třídění by očekávat, že tento druh fazole na vadu, ale pokud můžete odstranit část silver kůže třením na černém třídění mat není považováno za vadu.  Zelená (pod zralé) káva má také silver kůže k němu připojené, ale to nelze odstranit jednoduchým odření.  V promytá káva fazole liška může naznačovat kyselá, ovocný nebo Rio chutná.  To by mělo potvrdit v poháru a nikoliv vizuálně.

7. Kávová zrna mají trochu růžové kůže pokrývající jejich nebo uvnitř bezva fazole "v některých oblastech je vážné poškození které většina lidí nepovažuje za vadu.  Vzhledem k tomu, že to není součástí klasifikace zelené kávy, tyto fazole by mohl předat kupující jako speciální kávu.  Tyto kávová zrna by měly oddělit a přiložil k zjištění, zda je vada vážná.

8. Jsou na kávová zrna bělavá nebo vybledlé na okrajích to je pravděpodobně důsledkem nedostatečné sušení nebo skladování ve vlhkém prostředí.  Pohár bude nijaký a běžné.  Tyto bílé znaky jsou také pozorovány v kávy, která nebyla usušena rovnoměrně.  Část fazole, která má bělavé tón má vyšší vlhkost než ostatní části fazole.  Bělavé nebo vybledlých káva fazole může také být důsledkem oxidace, kontakt se zemí, nebo znečištěné vody.

9. Než si koupit kávová zrnacítit je. Kvasu a kouře škody mohl být snadno detekován v tomto bodě, zatímco by mohlo být jemnější, když pražené.

10. Pick up zelené kávové boby. Jak se cítí ' Pokud se cítí jako sklo a křehké, byly více než sušené nebo sušené na příliš vysoké teploty. Pokud jsou ohebné, nebyla dostatečně usušena a by mělo být zamítnuto, protože růst plísní v tomto okamžiku nevyhnutelné.

Chcete-li koupit zelené kávy extrahovat z oficiální webové stránky