Osta Roheline Kohvi

» » Osta Roheline Kohvi

Osta Roheline KohviRoheline kohv kokkuostu. Roheline kohvi müüja vastutab liigitamise kohvioad enne saatmist kohvi ostjale.  Kui järk-järgult, "Väga hea" ja "Eriala" rohelised kohvioad saab ikka on probleeme, mis ei ole tingimata moodustasid kohvi liigitamise.

Need kohvi “ vead ” on vähem tõsised, kuid kahjustada potentsiaali kohvi.  Saate rääkida väga palju kohvi töötlemise tingimused vaadates välimuse rohelised kohvioad.  Kuigi cupping on lõplik viis probleeme, hea Prognostiliste vahend on võrrelda kohvioad.

Rohelised kohvioad on pärit kohvi taime marja sees. Nad ei ole veel röstitud. Kui valite ja röstitud oma kohvioad, siis leiad end kulgeb mööda teed poole täiuslik tassi kohvi, vaid te nautida reisi.

Vajuta siia, et osta rohelise kohvi ekstrakti ametlikul kodulehel

Asju arutada, kui osta kohvi:

1. Rohelised kohvioad peaks olema peaaegu ühesuurused 17/18, 15/16, 13/14 jne, samuti kujuline ja on sarnase värviga.  Selle põhjuseks on pistmist kuidas ühtlaselt kohv on röstitud, mis võivad mõjutada välimus ja maitse Röstitud kohvi.  Väiksemate kohvioad näidatakse teistmoodi kui suurem oad, mille tulemuseks on ebaühtlane tassi röstitud.  Uneven värvimine vihjeid poole kuivatamine probleeme, arvestades ebaühtlase kujuga võivad viidata segamine kultivarid.

2. Tagada, et tootja eraldab kohv palju geograafilise piirkonna ja kohvi sordist.  Neid palju tuleks püüda, töödeldud ja cupped eraldi enne segamist Silos.

3. Pestud Arabica kohvi peab olema tasane ja helge.  Kohvioad ei tohiks olla ebaühtlane või igav värv.  Kui nad seda teevad, nad tõenäoliselt on kuivatatud või töödeldud valesti.  Kohvi töötlemine on oluline eriala rohelise kohvi. Kui rohelised kohvioad pleekinud, tass kvaliteet on tuhmunud.

4. Uurige kuivatamine tingimused kohvi kinnisvara kohvi.  Kui tundub, et olete investeeritakse märkimisväärsel hulgal ajal tagada, et nad kuivavad kohvi korralikult, kohvi kvaliteet üldiselt näitab see tass.  Sobimatu kuivatamine patios või mehaanilise kuivatid võib tavaliselt täheldada visuaalselt.  Kiire kuivamise mehaaniline kuivatid tulemuseks on tuim või pruuni kohvi.  Kohvioad, mis on laigulised (või kui röstitud Quakers) tulemus kui kohv on kuivatatud liiga kiiresti, levitada liiga õhuke ning patios, või ei pöörata sageli soovitatav.  Mõned inimesed soovitada kuivatamine kohvi patios kõigepealt-kuiv nahk, siis mehhaanilise kuivatid üle kanda ja seejärel viia kohvi naasta patios lõplik kuivatamiseks.  Nad usuvad, et see aitab parandada värvi.  Teised saada kohvioad on kuivatid mitu korda, kuigi vahel kuivatamise istungid lubavad nad kohvi puhata Silos, nii et uba niiskusesisaldus ei saa tulla tasakaalu.  See on oluline, kuna väljaspool kohvioad kuivab kiiremini kui uba sees.  Uurige kasutada ka kuivati temperatuur.  See on üle 42 C "kui nii võid oodata tuim või küpsetatud tass kohvi klassi, mis on vähem kui soovitav tulemuseks.

Vajuta siia, et osta rohelise kohvi ekstrakti ametlikul kodulehel

5. Jaoks kõik kohvi, uurige kohvi töötlemine.  Veenduge, et nad töötlevad kohvi kinnisvara töötleb rohelised kohvioad kohe pärast saagikoristust.  Vastasel juhul on tagatud kääritatud tassi, kuna kohvi algab käärimine kohe pärast korjamist.  Küsida, kuidas nad kasutavad kääritamise paagid ja miks "nad eraldi läbi kohvi, mis float tankid tippu käärimise ajal" pärast peenestamise, kas nad eraldi kohvi poolt tihedus enne nad lisada need tankid ainult kohvi mõisad, mis on pühendatud päris palju aega kohvi kvaliteedi parandamine teavad, miks need sammud on oluline ja vajalik.  Kui kohvi tselluloosi tankid töötlemise ajal, see võib põhjustada pruunikas värvivarjundi rohelised kohvioad.  See on soovituslik saagikoristus üleküpsenud kohvi kirsid.

6. Naturaalsed (kuiv) töödeldud kohvi kaetakse tihti pruun hõbe nahk, mis on lisatud ise uba.  Brasiilia nad kutsuvad seda "fox uba" ja seda ei loeta veaks.  Algaja liigitused võite oodata seda tüüpi bean veaks, kuid kui saate eemaldada osa hõbe-naha hõõrumine sorteerimine ei loeta veaks matt must.  Roheline (küps) kohvi on ka hõbe-naha külge, kuid see ei saa lihtne hõõrudes eemaldada.  Pestud kohvi, fox oad võivad viidata hapu, mahlakas, või Rio maitseb.  See tuleks kinnitada Cup ja ei visuaalselt.

7. Kas kohvioad on väike roosa nahk, mis hõlmab neid või uba pragu sees "mõnes valdkonnas see on tõsine puudus, mida enamik inimesi ei pea olema veaks.  Kuna see ei ole osa toorkohvi klassifikatsioon, need oad võiks edasi ostjale kui eriala kohvi.  Need kohvioad tuleks eraldada ja cupped määramiseks, kui defekt on tõsine.

8. Kas kohvi oad valkjas või servadest ' tuhmunud see on tõenäoliselt tingitud ebapiisav kuivatamine või ladustamise niisketes tingimustes.  Tass on maitsetu ja tavaline.  Need valged märgid on täheldatud ka kohvi, mis ei ole kuivatatud ühtlaselt.  Uba, mis on valkjas toon osa on suurem niiskuse, kui mujal on uba.  Valkjas või värvitud kohvi oad võivad tuleneda ka oksüdatsioon, Kontakt maaga või reostunud vetes.

9. Enne kui osta rohelised kohvioad, lõhna neid. Käärima ja suitsu kahju saab hõlpsasti avastada sel hetkel, nad võivad olla peenem kui röstitud.

10. Korja rohelised kohvioad. Kuidas nad tunnevad "kui nad tunnevad klaasjad ja habras, nad on üle kuivatatud või kuivatatud liiga kõrge temperatuur. Kui nad on painduv, nad ei ole piisavalt kuivatatud ja tuleks tagasi lükata, kuna hallituse sel hetkel on vältimatu.

Vajuta siia, et osta rohelise kohvi ekstrakti ametlikul kodulehel