Pērk Zaļo Kafiju

» » Pērk Zaļo Kafiju

Pērk Zaļo KafijuPērk zaļo kafiju. Zaļās kafijas pārdevējs ir atbildīgs par šķirošanu pirms nosūtīšanas pircējam kafijas kafijas pupiņas.  Kad šķiro, "Ārkārtas" un "Speciālo" zaļās kafijas pupiņas var joprojām ir problēmas, kas nebūt nav jāuzskaita kafijas Grading.

Šie kafijas “ defekti ” nav uztverami tik nopietni, bet kafijas potenciālu kaitējumu.  Jūs varat pastāstīt daudz par kafiju pārstrādes nosacījumiem, aplūkojot izskatu zaļās kafijas pupiņas.  Lai gan likšana ir galīgā veidā meklēt problēmas, prognostiskās labs līdzeklis ir salīdzināt kafijas pupiņas.

Zaļās kafijas pupiņas nāk no iekšienes kafijas augu ogu. Viņi vēl nav grauzdētas. Atlasot un izcept savu kafijas pupiņas, jūs ne tikai atrast sev virzās pa ceļu uz perfektu tasi kafijas, bet jums izbaudīt braucienu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts no oficiālā mājas lapa

Lietas, ko Apsveriet pērkot kafiju:

1. Zaļās kafijas pupiņas ir jābūt gandrīz vienāda izmēra 17/18, 15/16, 13/14 u.c. līdzīgi formētas un ir līdzīgas krāsas.  Iemesls tam ir sakars ar cik vienmērīgi kafijas cepetis, kas ietekmēs gan izskata un garšas no grauzdētas kafijas.  Mazāku kafijas pupiņas tiek cepta savādāk nekā lielākām pupiņas, kā rezultātā nelīdzena krūzē.  Uneven krāsošana mājieni uz žāvēšanas problēmas, tā kā nevienmērīga formas var norādīt kultivāri sajaukšanu.

2. Nodrošināt ražotāja atdala kafijas partijām ar kafijas šķirnes un ģeogrāfiskajā apgabalā.  Šīm partijām vajadzētu novāc, pārstrādā un pasmēla atsevišķi pirms sajaukšanas tvertnēs.

3. Izskaloto Arabica kafijas vajadzētu būt pat un spilgti.  Kafijas pupiņas nevajadzētu būt nevienāda vai blāvi krāsas.  Ja tās to dara, tie var žāvētas vai nepareizi apstrādāts.  Kafijas pārstrāde ir būtiski specialitāti zaļā kafija. Ja zaļās kafijas pupiņas izskatās izbalējušas, kauss kvalitāte būs izbalējis.

4. Izziņa par žāvēšanas nosacījumus īpašumos kafijas kafijas.  Ja tie, šķiet, ir ieguldījusi ievērojamu daļu laika stājas nodrošinot, ka tie ir žāvēšanas kafijas pareizi, kafijas kvalitāti kopumā rādīs šis kauss.  Nepareiza žāvēšana uz patios vai mehāniskās žāvētavas parasti vērojamas vizuāli.  Ātras žāvēšanas mehāniski žāvētavas rezultātus blāvi vai brūns kafijas.  Kafijas pupiņas, kuras raibo (vai kad grauzdēta Quakers) rezultātu, kad kafija tiek izsusināts pārāk ātri, pārāk plānas izklājuši uz patios, vai nevar pagriezt tik bieži, kā tas ieteikts.  Dažiem cilvēkiem ieteikt žāvēšanas kafiju uz patios vispirms uz sausa āda un pēc tam pārsūtīt uz mehānisku žāvētavas un ieviesiet kafijas atpakaļ uz patios, galīgā žāvēšana.  Viņi ir pārliecināti, ka tas palīdz uzlabot krāsu.  Citi nosūtīt kafijas pupiņas žāvētavas vairākas reizes, kamēr starp sesijām žāvēšanas tie ļauj atpūsties tvertnēs, tāpēc, ka mitruma saturs bean varam nonākt pie līdzsvara kafijas tases.  Tas ir svarīgi, jo kafijas pupiņu ārpusē būs sauss ātrāk nekā bean iekšpusē.  Izziņa par izmantotā žāvētavas temperatūra.  Tas ir vairāk nekā 42 C' ja tik jūs varat sagaidīt blāvi vai ceptu kausa, kā rezultātā kafijas pakāpē, kas ir mazāk nekā vēlama.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts no oficiālā mājas lapa

5. Attiecībā uz visiem kafijas, izziņa par kafijas pārstrādi.  Pārliecinieties, vai tie apstrādā kafijas īpašums apstrādā zaļās kafijas pupiņas tūlīt pēc ražas novākšanas.  Citādi fermentēti kauss ir garantēta, jo kafijas sākas rūgšanas uzreiz pēc izdošanas.  Jautāt, kā viņi izmanto fermentācija tvertnēm un kāpēc "viņi nodalīt kafijas, ka pludiņš tvertnes augšpusē fermentācijas laikā ' pēc pārvēršot, darīt tās atdala kafijas blīvums pirms viņi pievienot tos cisternām tikai kafijas īpašumi, kas ir veltīta ievērojamu daļu laika kafijas kvalitātes uzlabošana zinās, kāpēc šie soļi ir svarīga un nepieciešama.  Ja kafijas celulozes pārstrādes laikā ir novērojams tvertnēs, tas var izraisīt brūnganas nokrāsas uz zaļās kafijas pupiņas.  Tas liecina par ražas novākšanas vairāk nogatavojies kafija ķiršu.

6. Dabas (sauss) pārstrādātu kafijas bieži klās sudraba brūna āda, kas pats ir pievienots bean.  Brazīlijā viņi sauc šo "lapsa pupu", un to neuzskata par defektu.  Iesācēju klasifikatori varētu gaidīt šāda veida pupiņas ar defektu, bet, ja jūs varat noņemt silver ādas daļu, paberzējot Black šķirošanas mat neuzskata par defektu.  (Saskaņā ar gatavām) negrauzdētu kafiju ir arī sudraba ādas piestiprināta pie tā, bet tas nevar likvidēt ar vienkāršu berzes.  Nomazgā kafijas lapsa pupiņas var norādīt skāba, augļu vai Rio garšo.  Tas būtu jāapstiprina krūzīti un nav vizuāli.

7. Vai kafijas pupiņas ir maz rozā ādas aptver tos vai iekšpusē Bean kreka ' dažās jomās tas ir nopietns defekts, ko lielākā daļa cilvēku neuzskata par defektu.  Jo tas nav daļa no zaļās kafijas klasifikāciju, šiem pupas varētu nodot pircējam kā speciālā kafijas.  Šie kafijas pupiņas atdalītas un pasmēla noteikt, ja ir nopietns defekts.

8. Ir kafijas pupiņas bālgans vai izbalējis ap malām tas ir visticamāk tāpēc, nepietiekama žāvēšana vai uzglabāšanu mitros apstākļos.  Kauss būs mērens un parasto.  Šīs baltās zīmes novērojamas arī kafijas, lai nav žāvētas vienmērīgi.  Daļu, pupiņas, kas ir bālgana tonis ir augstāka nekā citur bean mitruma.  Bālgana vai discolored kafijas pupiņas var rasties arī no oksidācijas, sazinieties ar zemes vai piesārņoti ūdeņi.

9. Pirms jūs pirkt zaļās kafijas pupiņas, smarža tiem. Rūgt un dūmu bojājumu var viegli noteikt šajā brīdī, tā kā viņi varētu būt smalkāks, kad grauzdēta.

10. Uzņemt zaļās kafijas pupiņas. Kā viņi jūtas "ja viņi jūtas stiklam līdzīgi un trausli, tie ir vairāk nekā kaltētas vai žāvētas pārāk augstā temperatūrā. Ja tie ir lokāms, ne žāvēta pietiekami un būtu jānoraida, jo šajā brīdī pelējuma augšanu ir neizbēgama.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos zaļās kafijas ekstrakts no oficiālā mājas lapa