Perkant žaliai Kavai

» » Perkant žaliai Kavai

Perkant žaliai KavaiPerkant žaliai kavai. Žalios kavos pardavėjas atsako klasifikavimo kavos pupelių prieš siunčiant kavos pirkėjui.  Kai rūšiuojami, "Išskirtinės" ir "Specialybė" žalios kavos pupelės vis dar gali turėti problemų, kurios nebūtinai neatsižvelgiama nustatant į kavos rūšiavimo.

Šios kavos “ defektų ” yra ne tokios rimtos, bet pakenkti kavos potencialą.  Galima pasakyti daug apie perdirbimo sąlygas kavos žiūri į išvaizdą, žalia kavos pupelės.  Nors medicininė yra galutinis būdas patikrinti, ar problemų, gera prognozių priemonė yra palyginti kavos pupelių.

Žalios kavos pupelės yra iš viduje kavos augalo uogų. Jie ne dar skrudinta. Kai pažymite ir kepta savo kavos pupelės, jums bus ne tik rasti sau vyksta žemyn link puikus kavos puodelio, bet jums bus mėgautis kelione.

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė

Ką apsvarstyti perkant kavos:

1. Žalios kavos pupelės turėtų būti beveik vienodo dydžio 17/18, 15/16, 13-14 ir tt, taip pat formos, ir yra panašios spalvos.  Dėl šios priežasties turi daryti su kaip tolygiai kavos bus kepti, turės įtakos skonis ir išvaizda skrudintos kavos.  Mažesnių kavos pupelės bus kepti skirtingai nei didesnių pupelės dėl nelygios taurė.  Uneven spalvos užuominų į džiovinimo problemų, kadangi netolygus figūras gali nurodyti maišymo atmainų.

2. Užtikrinti, kad gamintojas atskiria kavos daug geografinę teritoriją ir kavos veislės.  Šių partijų turėtų būti nuimta, tvarkomi ir Didžioji atskirai prieš jas sumaišant, bokštuose.

3. Plauti arabikos kavos turėtų būti net ir šviesūs.  Kavos pupelės neturėtų turėti nelygus arba nuobodu spalvos.  Jei jie tai padarys, jie yra linkę džiovintiems ar perdirbtiems neteisingai.  Kavos apdorojimas yra būtinas specialybės žalios kavos. Jei žalios kavos pupelės atrodo išnyko, puodelis kokybė bus prarastas.

4. Paklausti apie kavos džiovinimo sąlygas kavos turtas.  Jei atrodo, kad investavo daug laiko į užtikrinti, kad jie yra džiovinti kavos tinkamai, kavos kokybė bus paprastai rodo tai taurė.  Netinkamo džiovinimo ant terasos arba mechaninių džiovintuvai paprastai pastebima vizualiai.  Greito džiovinimo mechaninis krosnyse rezultatų nuobodu arba rudos spalvos kavos.  Kavos pupelių, kad yra margas (arba kai skrudinti kvakeriai) atsirasti, kai kava džiovinama per greitai, plinta per plonas į patios, ar ne pasukti taip dažnai, kaip rekomenduojama.  Kai kurie žmonės rekomenduoti džiovinti kavos, patios pirmiausia į sausą odą, tada perkelti į mechaninį džiovintuvai, ir tada pareikšti kavos atgal į patios galutinio džiovinimo.  Jie mano, kad tai padeda pagerinti spalvą.  Kiti siųsti kavos pupelės ir džiovyklos kelis kartus, o tarp džiovinimo sesijų jie leidžia kavos pailsėti bokštuose, kad drėgmės kiekis pupelių gali ateiti į pusiausvyrą.  Tai svarbu, nes išorės kavos pupelių bus sausa greičiau nei viduje pupelių.  Paklausti apie temperatūrą, džiovintuvai naudoti.  Tai daugiau nei 42 C "Jei taip galite tikėtis puodeliu nuobodu arba keptos, todėl kavos lygį, yra mažiau nei pageidautina.

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė

5. Už visus kavos, paklausti apie kavos apdorojimas.  Įsitikinkite, kad jie apdoroti kavos turtas yra perdirbimo žalios kavos pupelės iš karto po derliaus nuėmimo.  Priešingu atveju jums garantuojamas fermentuoti puodelio kavos prasideda fermentacija iš karto po paėmimo.  Paklausti, kaip jie naudoja fermentacijos talpos ir kodėl "jie išskirti kavos, kad plūdės į viršų rezervuarų fermentacijos metu" po paverčiama pluošto mase, ar jie atskirti kavos tankis prieš jie įtraukti juos į tankus tik kavos dvarai, kuri buvo skirta daug laiko kavos kokybės gerinimo žinos, kodėl šiuos veiksmus yra svarbus ir būtinas.  Jei kavos minkštimas būna cisternose perdirbimo metu, tai gali sukelti rusvai mėlyną žalias kavos pupeles.  Tai taip pat rodo, derliaus nuėmimo pernokusių kavos vyšnios.

6. Fizinių (sausi) perdirbtų kavos dažnai taikomi rudos sidabro odos, kuri yra pati su pupelių.  Brazilijos jie vadina tai "fox pupelių" ir tai nelaikoma defektu.  Naujokas pasitarnauja galima tikėtis šios rūšies pupelių, būti defektu, bet jei galite pašalinti sidabro odos dalis patrinkite juoda rūšiavimo mat tai nelaikoma defektu.  Žalia (pagal prinokę) kava taip pat yra sidabro odos prie jos, bet tai negali būti pašalinta paprasta trina.  Plauti kavos, fox pupelės gali nurodyti rūgštus, vaisių arba Rio skonis.  Tai turėtų būti patvirtinta taurės ir ne vizualiai.

7. Ar kavos pupelės turi šiek tiek rožinės spalvos odos juos arba viduje įtrūkimai pupelių "kai kuriose srityse tai yra rimtų trūkumų kurios dauguma žmonių nemano, kad defektas.  Nes tai ne žalios kavos klasifikavimo dalis, šios pupelės gali būti perduodama pirkėjui kaip specialybės kavos.  Šios kavos pupelės turėtų būti atskirta ir Didžioji nustatyti, jei defektas yra rimta.

8. Ar kavos pupelės balkšvas ar prarastas aplink kraštus, tai tikriausiai nepakanka džiovinimo ar saugojimą – drėgnas sąlygas.  Taurė bus mandagus ir paprasti.  Baltos žymės yra pastebėtas kavos, kad ne tolygiai išdžiovintos.  Dalį pupelių, kad yra balkšvas tonas turi daugiau drėgmės negu kitose pupelių.  Balkšvas ar pakitusios spalvos kavos pupelės gali sukelti oksidaciją, susisiekite su žeme, ar užterštų vandenų.

9. Prieš jums pirkti žalios kavos pupelės, jų kvapas. Fermentuotis ir rūkymo žalą gali būti lengvai nustatyta šiuo metu, kadangi jie gali būti subtilesnė kai skrudinti.

10. Pasiimti žalios kavos pupelės. Kaip jie jaučiasi "jei jie jaučia, panašių į stiklą ir trapi, jie buvo daugiau nei džiovintų arba džiovinamos per aukšta temperatūra. Jei jie yra lanksti, jie nėra pakankamai išdžiovintos ir turėtų būti atmestas, nes pelėsių augimą šiuo metu yra neišvengiama.

Spauskite čia Norėdami pirkti žaliosios kavos ekstraktas iš oficiali svetainė