Stratiť Muž Prsia

» » Stratiť Muž Prsia

Stratiť Muž PrsiaS toľkými mužmi teraz hľadáte nadváhou alebo obezitou, vyvíja sadu muž prsia (alebo gynekomastia dať podmienku jej správny názov) je veľmi jednoduché v týchto dňoch. Bohužiaľ, zbaviť obávaný "moobs" je oveľa ťažšie, a určite je to jednoduchý prípad búšenie hrudníka s konkrétne cvičenia.

Melting away tento nevzhľadné jav vyžaduje jemne vyladené diétu a zásadné, právo fitness program. Ale nezúfajte, s veľkou tvrdej práce môže vyhnať muž prsia nadobro. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť.

Prečo niektorí muži si muž prsia?

Ak sú self-conscious o svoje telo a, najmä, sú v rozpakoch o tak-zvané "man-prsia", potom Nebuďte, určite nie ste sami a so správnym postojom a odborné poradenstvo, budete čoskoro stanú vecou minulosti.

Gynekomastia je vážnou príčinou rozpaky pre mnoho mužov. Existuje rad príčin, najčastejšie samozrejme nadváha. Avšak, iní patrí hormonálna nerovnováha, lieky a užívanie nelegálnych drog.

Kliknite tu kúpiť Gynexin z oficiálnej webovej stránky

Ako určiť príčinu bane?

Pre väčšinu z vás tam vonku, prepravu nadmerného telesného tuku je s najväčšou pravdepodobnosťou príčinou vášho prsníka muž. Walsh hovorí: majú byť klasifikované ako zdravé, telesného tuku by mala byť nižšia ako 22%, a čokoľvek nad to začne prispievať k mužom prsia. Pre ostatné, však, môžu existovať vážnejší problém, ktorý treba riešiť.

Ženský hormón estrogén, napríklad, je niekedy overproduced do mužského tela, spôsobuje rast v oblasti hrudníka, podobné ako u žien v období dospievania. Zvýšené hladiny estrogénu môže byť spôsobené prebytočný tuk, ale to môže tiež byť spôsobené žiadne lieky, ktoré užívate. A ak ste fajčiť veľké množstvo kanabisu a zrazu naklíčené prsia, to by mohol byť dôvod, prečo.

Stratiť Muž Prsia

Aký je prvý krok k zbaviť?

Rovnako ako u akéhokoľvek fitness alebo chudnutie cieľ, stráca svoje moobs je všetko o odhodlanie a ochota prijať zdravší životný štýl dlhšie ako pár týždňov. Walsh hovorí: Ak moobs boli spôsobené zlému výberu potravín a neje potom, teoreticky, by mali byť ľahké sa zbaviť.

Avšak, lepenie cvičebný program a jesť zdravo na niekoľko mesiacov môže ukázať ako náročné pre mnoho mužov, ktorí boli zanedbávané svoje telo v priebehu rokov. Keď príde na to, to je otázka, ako zle chcete stratiť svoje moobs. Ak chcete to dosť a môže zaviazať k tomu potrebné zmeny, potom nájdete diéty a cvičenia program oveľa jednoduchšie sa držať.

Kliknite tu kúpiť Gynexin z oficiálnej webovej stránky

Čo by mal byť môj prístup k výkonu?

Pracovné vykonáva pravidelne je zrejme bude kľúčom k zostať ploché-chested, ale zabudnúť ničnerobenie ale hrudníka cvičenia. Walsh hovorí: Nenechajte sa zmiasť do myslenia môže znížiť prsníka muž robí veľa Press-up alebo hrudníka lisy-bohužiaľ to nie je tak jednoduché.

Namiesto toho som odporučiť cvičebný program kombinuje kardiovaskulárne cvičenie a silový tréning 3 - 5 krát týždenne po dobu najmenej 12 týždňov na vytvorenie ak vaša váha je problém. Meranie vašej hrudi na začiatku a raz za niekoľko týždňov od tej doby sa sledovať svoj pokrok. Ak je príčinou vašich moobs svoju váhu, potom venovaný 12 týždňov cvičenia by mali priniesť výsledky a budete vedieť, že ste na správnej ceste. Udržať ju a bude to moobs nie viac!

Akékoľvek cvičenia sú obzvlášť dobré?

Vaše cvičenie plán by mal byť kombináciou spotené vysokým kardiovaskulárneho tréningu, ako intervalového tréningu alebo spinning tried, zmiešané s závažia na podporu rastu svalov. Lavicu, stlačte ups a inými hrudník cvičenie bude samozrejme funkcie, ale skontrolujte, či váš tréning v telocvični sa zameriava na celé telo.

Vybudovať svalstvo chrbta, napríklad pomocou držanie tela a to je úžasné rozdiel Stojac rovno môže mať na ste vzhľad vašej hrudi. Tónovaný zbrane, ramená a brucho v kombinácii s low-telo percento pre všetky tuk-pálenie kardio ste robili, tiež pomôže vám celkovú trupu, ktoré väčšina ľudí by zabil na.

Kliknite tu kúpiť Gynexin z oficiálnej webovej stránky

Čo mám robiť moje dieta?

Rozlúčiť sa vaše moobs navždy, pravidelné cvičenie a rovnako dôležité, zdravé, vyvážená strava musí stať niečo budete dodržiavať každý deň, nie len keď máte pocit viny alebo nadol o vaše telo. Walsh hovorí: dobrá zdravá strava je možno viac dôležité ako cvičenie, keď príde na obnovenie všetkých hormonálna nerovnováha.

Potraviny, ktoré pomôže znížiť hladiny estrogénu patrí bobule, hrozno, melóny, ananás, brokolica, kapusta, kukurica a zelenej fazuľky. Avšak, ak moobs sú jednoducho výsledkom nadváha potom veľa cvičenie v kombinácii so zdravou stravou bude fungovať najlepšie. Drastické zníženie alkohol, cukor a rafinované potraviny spracované pôjde dlhú cestu, ako bude jesť viac čerstvého ovocia, zeleniny a chudé mäso.

Stratiť Muž Prsia

Kliknite tu kúpiť Gynexin z oficiálnej webovej stránky

Čo keď to nie je kvôli mojej váhe?

Pre niektorých ľudí to môže byť prípad prehrá nadváhy a prsníka muž zmizne. Ak to nie je prípad však potom stále máte možnosti. Walsh má túto radu: Ak ste dali vykonávať vážne ísť a to nepomohlo, potom by ste mali navštíviť svojho praktického lekára, aby prediskutovali možnosť hormonálna nerovnováha a snáď zvýšené hladiny estrogénu. Je to tiež stojí za rozprávanie na vašom doc, ak ste nedávno predpísané nové lieky a skončil s moobs.

Ako udržať mojej hrudi zónu bez výskytu moobs

Akonáhle vaše cvičenie a strava režim nadobudlo účinnosť, je dôležité, že nemáte prekĺznuť späť do svojho starého životný štýl, ktorý bude len vrátiť späť všetky svoje tvrdej práce. Walsh hovorí myslieť na to ako prípad "nie je zlomený, nehas". Ak ste zmenili svoj jedálniček a začať cvičebný program, ktorý vydal skutočné výsledky, hovorí, potom ju udržali v chode.

Sú kľúčom je akceptovať, že je to zmenu životného štýlu, skôr než krátkodobé opraviť, najmä, ak nechcete prebudiť s iným párom moobs šesť mesiacov od teraz.

Kliknite tu kúpiť Gynexin z oficiálnej webovej stránky