Yeşil Kahve Satın Alma

» » Yeşil Kahve Satın Alma

Yeşil Kahve Satın AlmaYeşil kahve satın alma. Yeşil kahve satıcı kahve alıcıya göndermeden önce kahve çekirdekleri sınıflandırma için sorumludur.  Kademeli bir kez "İstisnai" ve "yeşil kahve çekirdekleri yine de özel" mutlaka kahve sınıflandırma içinde sorumluydu değil sorunları var.

Bu kahve “ kusur ” daha az ciddi, ama kahve potansiyel zarar.  Yeşil kahve çekirdekleri görünüm de bakarak bir kahve işleme koşulları hakkında çok şey söyleyebilir.  Çukurluğu sorunları olup kesin bir şekilde olsa da, bir iyi prognostik kahve çekirdekleri karşılaştırmak için araçtır.

Yeşil kahve çekirdekleri kahve bitki dut içinde geliyor. Onlar değil kavrulmuş henüz. Seçin ve kendi kahve çekirdekleri kızartma sadece kendinizi mükemmel bir fincan kahve doğru yolda ilerliyor, ama yolculuk zevk olacaktır.

Yeşil Kahve özü resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Satın alma dikkate şeyler kahve:

1. Yeşil kahve çekirdekleri ile hemen hemen aynı büyüklükte olmalıdır 17/18, 15/16, 13/14 vs, benzer şeklinde olabilir ve benzer bir renk olması.  Bunun nedeni nasıl eşit kahve hangi tat ve görünümünü etkiler kızartma ile ilgisi kavrulmuş kahve.  Küçük kahve çekirdekleri farklı bir dengesiz Kupası'nda ortaya çıkan büyük fasulye daha fırında.  Uneven düzensiz şekiller bir çeşitlerin karıştırma gösterebilir, ancak sorunlar, kurutma doğru ipuçları boyama.

2. Üretici kahve birçok coğrafi alanı ve kahve varietal ayıran emin olun.  Bu çok hasat, işlenen ve ayrı ayrı silolar içinde karıştırma önce götürdü.

3. Yıkanmış Arabica kahve düz ve parlak olmalıdır.  Kahve çekirdekleri bir düzensiz veya donuk renkli olmamalıdır.  Eğer onlar yapmak, onlar kurutulmuş veya hatalı işlenmesi muhtemeldir.  Kahve işleme özel yeşil kahve için önemlidir. Yeşil kahve çekirdekleri soluk bakarsanız, kupa kalite soluk olacaktır.

4. Kahve Emlak koşullara kurutma kahve hakkında bilgi almak.  Önemli miktarda süre onlar düzgün kahve kurutma sağlanması halinde yatırım için göründükleri, kahve kalitesi genellikle bu Kupası gösterir.  Yanlış Verandalara veya mekanik kurutma kurutma genellikle görsel olarak görülebilir.  Hızlı mekanik kurutma kurutma donuk veya kahverengi kahveler olur.  Benekli kahve çekirdekleri (veya zaman kavrulmuş Quakers) neden ne zaman kahve çok hızlı bir şekilde yayılmış çok ince patios üzerinde veya sık olarak tavsiye döndürülebilir değil kurutulur.  Bazı insanlar kahve önce kuru cilt, daha sonra için mekanik kurutma aktarmak için patios kurutma tavsiye ederiz ve sonra kahve getirmek geri patios ve son kurutma için için.  Onlar bu renk geliştirir inanıyoruz.  Oturumları kurutma arasında onlar kahve fasulye nem içeriği denge için gelebilir, silolar içinde dinlenmek izin verirken kahve çekirdekleri defalarca, kurutma için göndermek diğerleri.  Kahve çekirdeği dışına bakla içini daha hızlı kuru bu önemlidir.  Kurutma makinesi üzerinde kullanılan sıcaklığı hakkında bilgi almak.  Üzerinde 42 C olduğunu ' yani bir donuk veya pişmiş fincan daha az tercih edilir bir kahve sınıfta çıkan beklediğiniz eğer.

Yeşil Kahve özü resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın

Bütün kahve 5 kahve işleme hakkında bilgi almak.  Onlar kahve süreç emin Emlak hemen sonra hasat yeşil kahve çekirdekleri işleniyor.  Aksi takdirde hemen üzerine çekme fermantasyon kahve başlar bu yana fermente bir fincan garantilidir.  Onlar fermantasyon tankları nasıl ve neden sormak ' onlar fermantasyon sırasında tank dön yüzer kahve ayırmayı yapmak ' zaman önemli miktarda kahve kalitesini iyileştirmeye adanmış kahve estates neden önemli ve gerekli adımları bilir sadece onlar tankları onları eklemeden önce pulping sonra onlar kahve yoğunluğuna göre ayrı.  Kahve hamuru işleme sırasında tanklarda mevcut ise, yeşil kahve çekirdekleri üzerine kahverengi tinges neden.  Bu da altı-olgun kahve kiraz hasat göstergesidir.

6. Doğal (kuru) işlenmiş kahve genellikle kendisi için fasulye eklenmiş kahverengi Gümüş deri içinde ele alınacaktır.  Brezilya'da diyorlar bu bir "tilki fasulye" ve bunu bir hata olarak kabul edilmez.  Acemi sınıflandırıcı fasulye için bu tür bir kusur olabilir, ama bu bir kusur olarak kabul edilmez mat sıralama siyah sürtünme Gümüş-deri bir bölümünü kaldırmak bekleyebilirsiniz.  (Altında olgun) yeşil kahve aynı zamanda ona bağlı bir gümüş kaplama vardır, ama bu basit sürtünme tarafından kaldırılamaz.  Bir soluk kahve fox fasulye gösterebilir ekşi, meyveli veya Rio geliyor.  Bu kupa ve değil görsel olarak onaylanması.

7 Kahve çekirdekleri veya fasulye çatlamak içinde onları kapsayan küçük bir pembe deri var ' bazı bölgelerde bu en insanlar bir kusur olarak düşünün değil ciddi bir kusur olduğunu.  O yeşil kahve sınıflandırma bir parçası olmadığından, bu fasulye alıcıya özel kahve gibi geçti.  Bu kahve çekirdekleri ayrılmış olmalı ve kusur ciddi olup olmadığını belirlemek için götürdü.

8. Kahve beyazımsı fasulye veya kenarlarda soluk bu büyük olasılıkla yetersiz kurutma ve depolama nemli koşullarda bir sonucu olduğunu vardır.  Kupa mülayim ve sıradan olacak.  Bu beyaz işaretleri de eşit olarak kurutulmuş değil kahve gözlenir.  Beyazımsı bir sesi vardır bilal'in fasulye diğer kısımlarını daha yüksek nem vardır.  Beyaz veya renksiz kahve çekirdekleri de oksidasyon yol açabilir toprakla temas veya suları kirli.

9. Önce Yeşil kahve çekirdekleri satın almak, bunları kokusu. Onlar-ebilmek var olmak zaman kavrulmuş daha ince, ancak Maya ve duman hasar kolayca bu aşamada tespit edilebilir.

10. Yeşil kahve çekirdekleri kadar seçin. Nasıl onlar hissediyorum ' cam gibi ve kırılgan hissediyorum, onlar üzerinde kurutulmuş veya yüklenmiş, Kuru çok yüksek bir sıcaklık. Esnek olmaları durumunda, onlar yeterince kuru değil ve küf gelişimi bu noktada kaçınılmaz olduğu reddedilmesi.

Yeşil Kahve özü resmi web sitesinden satın almak için buraya tıklayın