Zaudēt Vīrietis Krūts

» » Zaudēt Vīrietis Krūts

Zaudēt Vīrietis KrūtsAr tik daudz cilvēku tagad izskatījās liekais svars vai aptaukošanās, izstrādājot virkni cilvēka krūts (vai dot nosacījums tās īpašvārdu ginekomastija) ir satraucoši vienkārši šajās dienās. Diemžēl, atbrīvojoties no dreaded "moobs" ir daudz grūtāk, un tas noteikti nav vienkāršs gadījumā dauzījās krūtīs ar īpašiem uzdevumiem.

Kušanas away neizskatīgs šo parādību prasa smalki noregulē diētu un ārkārtīgi, labi fitnesa programmu. Bet nav izmisums, ar lielu smags darbs var izraidīt cilvēks krūts labā. Šeit ir viss, kas jums ir jāzina.

Kāpēc dažiem vīriešiem saņemt cilvēka krūts?

Ja jums ir bikls par savu ķermeni un it īpaši ir neērti par savu tā saukto "cilvēks-krūts", tad nevajag, jūs noteikti neesam vieni un ar pareizo attieksmi un ekspertu konsultācijas, tās drīz kļūs pagātnei.

Ginekomastija ir nopietns cēloni apmulsums, daudzi vīrieši. Ir vairāki cēloņi, visbiežāk, protams, ir liekais svars. Tomēr citi ietver hormonālo nelīdzsvarotību, medikamenti un ņemot nelegālās narkotikas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Gynexin no oficiālā mājas lapa

Kā noteikt cēloni manējo?

Vairākums no jums, kas tur, veicot lieko ķermeņa tauku ir visticamāk cēlonis cilvēka krūts. Walsh saka: klasificēt kā veselīgu, ķermeņa tauku būtu mazāks par 22 % un neko iepriekš tas sāks veicināt cilvēka krūts. Citiem, tomēr varētu būt daudz nopietnāka problēma, kas jārisina.

Sieviešu hormons estrogēns, piemēram, ir dažreiz overproduced vīriešu struktūrā rada pieaugumu līdzīgi kā mātītes krūškurvim pusaudža. Paaugstināts estrogēns varēja izraisīt lieko tauku, bet tas varētu izraisīt jūs lietojat kādas zāles. Un ja smēķē kaņepes daudz un pēkšņi sadīguši krūtis, tas varētu būt iemesls, kāpēc.

Zaudēt Vīrietis Krūts

Kas ir pirmais solis, lai atbrīvotos no tiem?

Ar fitnesa un svara zudumu mērķi, zaudējot savu moobs ir visu par apņemšanos un vēlmi pieņemt veselīgāku dzīvesveidu ilgāk nekā tikai dažas nedēļas. Walsh saka: ja moobs izraisījis sliktu pārtikas izvēli un maza fiziskā aktivitāte, tad teorētiski tie būtu viegli atbrīvoties no.

Tomēr stingri īstenot programmu un ēšanas veselīgi vairākus mēnešus var izrādīties grūti, daudzi vīrieši, kuri ir atstāti novārtā savas organizācijas gadu gaitā. Kad runa ir uz leju, lai tas, tas ir jautājums, cik ļoti jūs vēlaties zaudēt savu moobs. Ja vēlaties, lai tā pietiekami un var apņemties veikt nepieciešamās izmaiņas, tad jūs atradīsiet diētas un vingrojumu programmu daudz vieglāk pielīp.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Gynexin no oficiālā mājas lapa

Kas būtu mana pieeja īstenot?

Darba veic regulāri acīmredzami gatavojas būt galvenais paliek dzīvoklis chested, bet aizmirst to darīt nekas, bet krūtīs vingrinājumi. Walsh saka: Neļaujiet sevi apmānīt vērā domāšana jums var samazināt cilvēka krūts, veicot daudz press-ups vai krūtīs preses — Diemžēl tas nav tik vienkārši.

Tā vietā es ieteiktu izmantot programmu, apvienojot kardiovaskulāro uzdevumā un svara apmācību 3 - 5 reizes nedēļā vismaz 12 nedēļas, lai vajadzības gadījumā izveidot savu svaru ir jautājums. Pasākums jūsu krūtīs sākumā un ik pēc pāris nedēļām kopš tā laika, lai uzraudzītu savu progresu. Ja jūsu moobs cēlonis ir savu svaru, tad speciāla 12 nedēļas uzdevums būtu dot rezultātus un jūs zināt, ka jūs esat uz pareizā ceļa. Uzglabāt sokas un tas būs ne vairāk moobs!

Ir īpaši laba jebkurā vingrinājumi?

Treniņu grafiks būtu nosvīdis sajaukums augstu tempo sirds un asinsvadu apmācību, tāpat kā intervāls apmācība vai centrifugēšanas klasēm, sajauc ar svaru, lai veicinātu muskuļu augšanu. Sola preses, nospiediet ups un citi krūtīs vingrinājumi būs iespēja, protams, bet jums vajadzētu pārliecināties, jūsu mācību sporta mērķus visā ķermenī.

Veidot muguras muskuļus, piemēram, būs palīdzēt jūsu poza, un tas ir pārsteidzošs stāvus taisni atšķirība var būt tālāk jūs izskatu jūsu krūtīs. Tonēti rokas, pleciem un vēdera kombinācijā ar zemu ķermeņa procentu dēļ visi jūs darāt, cardio tauku dedzināšana palīdzēs arī vispārējo rumpja, kuru lielākā daļa vīriešu varētu nogalināt jums.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Gynexin no oficiālā mājas lapa

Ko darīt manu diētu?

Atsveicināties ar savu moobs uz visiem laikiem, regulāras fiziskās aktivitātes un tikpat svarīgi, veselīga, sabalansēta uztura vajadzībām kļūt par kaut ko jūs ievērot katru dienu, nevis tikai tad, kad jūs jūtaties vainīgs vai uz leju par savu ķermeni. Walsh saka: labs veselīgs uzturs ir varbūt vēl svarīgāka nekā uzdevums, ja runa ir par atjaunošanu jebkurā hormonālo nelīdzsvarotību.

Pārtikas produktiem, kas palīdzēs samazināt estrogēnu līmenis ietver ogas, vīnogas, melones, ananāsi, brokoļi, kāposti, kukurūzas un zaļo beens. Tomēr, ja moobs ir vienkārši rezultātā lieko tad daudz īstenot kopā ar veselīgu uzturu darbosies vislabāk. Krasi samazināt alkohola, cukura un rafinēts apstrādāta pārtika būs iet garu ceļu, kā gribas ēst vairāk svaigu augļu, dārzeņu un liesa gaļa.

Zaudēt Vīrietis Krūts

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Gynexin no oficiālā mājas lapa

Ko darīt, ja tas nav tāpēc, ka mans svars?

Daži vīrieši var būt tikai gadījumā zaudēt lieko svaru un krūšu cilvēks pazudīs. Ja tas tā nav gadījumā jums, tomēr, pēc tam jūs vēl opcijas. Walsh ir šis padoms: ja jums ir dota īstenot nopietni iet un nav palīdzējis, tad jums vajadzētu apmeklēt savu GP apspriest iespēju hormonāli traucējumi un varbūt paaugstināts estrogēns. Tāpat ir vērts runāt ar jūsu doc ja esat nesen noteikts jaunu medikamentu un beidzās ar moobs.

Kā es turēt manā krūtīs moobs brīvajā zonā

Kad vingrinājumu un uztura režīms ir stājušies spēkā, ir svarīgi, ka jums nav slīdēšanas atpakaļ savu veco dzīvesveidu, kas tikai atsaukt visas jūsu grūto darbu. Walsh saka domāt par to, kā gadījumā, "ja to nav pārkāpuši, nav salabot". Ja esat mainījis savu uzturu un sāka īstenot programmu, kas ir sniegusi reālu rezultātu, viņš saka, tad paturi to iet.

Tās galvenais ir pieņemt, ka šis ir dzīvesveida maiņa, nevis īstermiņa labojums, it īpaši, ja jūs nevēlaties, lai mosties ar vēl pāris moobs sešu mēnešu laikā no šī brīža.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Gynexin no oficiālā mājas lapa